İsrailli muhabir canlı yayında bayıldı - VİDEO

İsrailli muhabir Doron Herman, canlı yayın bağlantısı esnasında bayıldı. Koronavirüs şüphesi nedeniyle yayın ekibi tedirginlik yaşadı.

İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri arasında imzalanan normalleşme anlaşma sonrasında Dubai'de canlı yayın bağlantısı gerçekleştiren İsrailli muhabir bayıldı. Yeni tip koronavirüs şüphesiyle yayın ekibi tedirginlik duydu. 

İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri arasında ikili ilişkilerin tamamen normalleştirilmesi için imzalanan anlaşma sonrası Dubai'yi ziyaret eden İsrail'in haber kanalı muhabiri Doron Herman, canlı yayın bağlantısı sırasında bayıldı. Muhabirin bayılması, devam eden yeni tip koronavirüs salgınıyla ilgili olabileceği şüphesiyle izleyenleri tedirgin etti.

İsrail'in önemli haber kanallarından biri olan Kanal 13 muhabiri Doron Herman, İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasında 4 gün önce ikili ilişkilerin tamamen normalleştirilmesi için imzalanan anlaşma sonrası Dubai'ye gitti. Herman, Dubai'de yaptığı canlı yayın bağlantısı sırasında bir anda bayıldı ve yere yığıldı. Yapılan açıklamada, Herman'ın ciddi yorgunluk ve yoğun çalışma sorunu nedeniyle bayıldığı aktarıldı.

Kaynak:İHA

Dünya