Hande Erçel ve Demet Özdemir zirveyi kime kaptırdı?

Hande Erçel ve Demet Özdemir zirveyi kime kaptırdı?

Çukur dizisinde Karaca karakteriyle izleyenlerden tam not alan Ece Yaşar, bir sosyal medya araştırma şirketinin haftalık yayınladığı sonuçlara göre, Hande Erçel ve Demet Özdemir’i geride bırakarak haftanın en çok konuşulan kadın oyuncu oldu.

Çukur dizisinde Karaca karakteriyle izleyenlerden tam not alan Ece Yaşar, geçtiğimiz hafta sosyal medyaya damga vurdu. Bir sosyal medya araştırma şirketinin haftalık yayınladığı sonuçlara göre, Hande Erçel ve Demet Özdemir’i geride bırakarak haftanın en çok konuşulan kadın oyuncu oldu.

Sosyal medya platformlarında ünlülerin ne kadar konuşulduğuna dair incelemede bulunan bir araştırma şirketi geçtiğimiz haftanın sonuçlarını yayınladı. 

TV8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu  Demet Özdemir ile Kanal D'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Hande Erçel bu listede her zaman başı çekiyordu. Fakat geçtiğimiz hafta hiç beklenmedik şekilde zirveyi Çukur dizisinin başarılı oyuncusu Ece Yaşar'a kaptırdılar. 

Liderlik Ece Yaşar'da

Çukur dizisinde Karaca karakterine hayat veren Ece Yaşar bu hafta sürpriz bir çıkış yaparak liderliğe oturmayı başardı. Yaşar, sosyal medyada en çok konuşulan kadın oyuncu olurken, ikinci Hande Erçel, üçüncü Biran Damla Yılmaz, dördüncü ise Demet Özdemir oldu. 

 

aaa2-231220201608710896b8c10640.webp