Survivor'da Büyük Talihsizlik! Ambulansla Hastaneye Kaldırıldı!

Survivor'da Büyük Talihsizlik! Ambulansla Hastaneye Kaldırıldı!
Survivor All Star'da üzücü bir olay yaşandı! Kırmızı takımdan bir yarışmacı, adadan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Acun Ilıcalı, gecenin eleme konseyinde yaşanan talihsizliği duyurdu ve yarışmacının sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Sakatlanan Yarışmacı Kim?

Acun Ilıcalı hastaneye kaldırılan Gizem'in durumunu açıkladı:

"Gizem'in ciddi bir sakatlanması oldu. Gizem'in şu andaki durumu ciddi bir tehlike hissettiriyor. Gerçekten hiç unutmadığım bir cümlesi, Survivor'ı en çok kalmayı isteyen benim demişti. Daha belirli bir şey yok ama çok tehlikeli bir durum gözüküyor. Dizdeki durum kötü. Geçmiş olsun diyoruz kendisine. Gelişmeleri söyleyeceğiz tabii ama parkurlarda kendinizi riske etmemeniz gerekiyor. MR'ı çekilecek İstanbul için görüşmeler olacak ondan sonra karar verilecek."

Acun Ilıcalı, yarışmacının sağlık durumunun ciddi olmadığını ve gerekli tetkiklerin yapıldığını belirtti. Yarışmacının adaya dönüp dönemeyeceği ise doktorların vereceği karara bağlı olacak.

Eleme Konseyinde Duygu Yüklü Anlar

Yaşanan talihsizlik sonrası eleme konseyinde hüzünlü ve gergin anlar yaşandı. Acun Ilıcalı ve yarışmacılar, sakatlanan arkadaşlarına geçmiş olsun dileklerini ilettiler.