Söz 72. bölüm full izle! Söz son bölüm izle!

Söz 72.bölüm full izle! STAR TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Söz nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicisinin karşısına çıkıyor. Ateş bomba düzeneği ile arkadaşlarının karşısına çıkıyor

Söz 72.bölüm full izle! STAR TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Söz nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicisinin karşısına çıkıyor. Ateş bomba düzeneği ile arkadaşlarının karşısına çıkıyor.Derya ile Yavuz arasında romantik dakikalar yaşanıyor.Nazlı sevdiği adamın peşinde giderken ölümle yüz yüze geliyor.Yavuz gerçekleri açıklayacak mı? İşte Söz 72.bölüm full izle! Son bölüm full HD izle!

Söz 72.bölüm full izle! STAR TV ekranlarının merakla takip edilen dizi nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicisinin karşısına çıkıyor. Ateş bomba düzeneği ile arkadaşlarının karşısına çıkıyor.Derya ile Yavuz arasında romantik dakikalar yaşanıyor.Nazlı sevdiği adamın peşinde giderken ölümle yüz yüze geliyor.Yavuz gerçekleri açıklayacak mı? İşte Söz 72. bölüm full izle! Son bölüm full izle!

Söz 72. bölüm full izle

Heyecan dolu yeni sahneleri ile izleyicisin karşısına çıkacak dizisöz dide yeni bölümde en merak edilen soru Ateş'in başına ne geleceği oluyor. Arkadaşlarının karşısına bomba düzeneği ile çıkan Ateş'in ne yapacağı merak konusu.Savcı Derya ile Yavuz arasında romantik dakikalar yaşanıyor.Nazlı'nın sevdiği adamın peşine düştüğünü öğrenen Albay Erdem kızını korumak için köşe bucak onu arıyor.Tim Dragan'ı ele geçirmek için operasyonlarına ara vermiyor.Ateş kendini öldürecek mi? Sorusu cevabını yeni bölümde bulacak.