Sokak Ortasında Silahlı Saldırı Kamerada!

ATAŞEHİR'de pompalı tüfekle saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralandı.Saldırı saat 08.00 sıralarında Mevlana Mahallesi Namık Kemal Caddesi'nde meydana geldi. 50 yaşındaki Dursun Koç aracına park ettikten sonra bagajı açmak...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Sokak Ortasında Silahlı Saldırı Kamerada!

ATAŞEHİR'de pompalı tüfekle saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralandı.

Saldırı saat 08.00 sıralarında Mevlana Mahallesi Namık Kemal Caddesi'nde meydana geldi. 50 yaşındaki Dursun Koç aracına park ettikten sonra bagajı açmak için aracın arka tarafına doğru yürümeye başladı. Bu sırada , kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından pompalı tüfekle saldırıya uğradı. Saldırgan peş peşe ateş ettikten sonra plakası alınamayan araçla kaçtı. Dursun Koç aldığı kurşun yarası ile kanlar içinde yere yığıldı.

Silah seslerini duyan çevredeki vatandaşlar yaralının yardımına koştu. Vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Polis, olay yerinde güvenlik şeridi çekti. Ağır yaralı Dursun Koç, ambulansla Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak, tedavi altına alındı. Saldırganın silahından çıkan kurşunlardan biri çevredeki bir araca da isabet etti.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

Olay yerinde inceleme yapan polis, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.