Halk TV Canlı Yayın
Sevgilisinin kızına tecavüz eden sanıktan iğrenç savunma
Eskişehir'de sevgilisinin kızına tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan ve 25 yıl hapis cezasına çarptırılan sanık, savunmasında 'bu kadarına pes' dedirtti.

Eskişehir 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasına tutuklu sanık O.E.(43) ve avukatları katıldı. Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen sanık, tahliyesini ve beraatını talep etti. Mahkeme heyeti olayın yaşandığı tarihte mağdurenin 18 yaşından küçük olduğunu da göz önünde bulundurarak tutuklu sanık O.E.'ye cinsel saldırı suçundan 25 yıl hapis cezası verdi.

"Ben kısırlık ameliyatı olmuştum, hamile kalacağını düşünmedim"

Hakkındaki iddiaları kabul etmeyen tutuklu sanık O.E, "G.K. (18) ile kardeşi eve geldiler. Kardeşini markete gönderdim. Mağdurun rızası vardı. Ben önceden kısırlık ameliyatı olmuştum. Hamile kalacağını düşünmemiştim" dedi.

"Bağırdım ama kimse duymadı"

Mağdure G.K. ise sanık ile annesinin 2 yıl boyunca aynı evde yaşadığını ifade ederek, "Annemle ilişkisi vardı. Devamlı beni taciz ediyordu. Sonra ben anneme beraber kalmak istemediğimizi söyledim. Evlerimizi ayırdık, ama annem ara sıra onda kalmaya devam ediyordu. Bir gün kardeşimle eşyalarını götürmek için O.E.'nin evine gittik. Gittiğimizde kardeşimi markete gönderdi. Kardeşim evden çıkınca üzerime saldırdı. Bağırdım ama kimse duymadı. Bana defalarca tecavüz etti. Tehdit ettiği için kimseye söyleyemedim. Hamile kaldığımda ortaya çıktı" dedi.

Kaynak: İHA