SELVİ KILIÇDAROĞLU, ADANA'DA KADIN ADAYIN SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Adana'da CHP'li adayın seçim bürosu açılışına katıldı.Adana'da CHP'nin yaptığı önseçimde en çok oyu alan ve 7 Haziran'da yapılacak genel seçimler için...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
SELVİ KILIÇDAROĞLU, ADANA'DA KADIN ADAYIN SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Adana'da CHP'li adayın seçim bürosu açılışına katıldı.

Adana'da CHP'nin yaptığı önseçimde en çok oyu alan ve 7 Haziran'da yapılacak genel seçimler için birinci sıradan aday gösterilen Elif Doğan Türkmen'in seçim bürosu açılışına katılan Selvi Kılıçdaroğlu, partililer tarafından coşkuyla karşılandı. Yaklaşık bin 500 kişinin katıldığı açılışta zaman zaman izdiham yaşandı. Kent merkezindeki Ziyapaşa Bulvarı üzerindeki açılışa Selvi Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra CHP'li belediye başkanları ve CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut da katıldı. Kendisini karşılayan kalabalık partili grubun içinden güçlükle açılışın yapılacağı binaya ulaşan Selvi Kılıçdaroğlu yaptığı kısa konuşmada, "Hepinizin yüzünü gülerken gördüm, inşallah daha da güleceğiz. Daha güzel günler göreceğiz, buna inanıyorum" dedi.

AĞRI YORUMU

Ağrı'daki terör saldırısıyla ilgili bir soruyu da yanıtlayan Selvi Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

"Bir anne olarak üzülüyoruz. Kan dökülmesin. Kimse kan dökülmesini istemez. Tabii nedeni nedir, tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz. Onunla ilgili bir şey diyemeyeceğim. Bir kere insanların ölmesi hiç hoş değil, nerede olursa olsun."

Seçim bürosunun açılışını yaptıktan sonra bir süre partililerle sohbet eden Selvi Kılıçdaroğlu bürodan ayrıldı.