Kanal D 'hırsız' sözünü sansürledi!

Kanal D 'hırsız' sözünü sansürledi!
AKP iktidarından duyulan korku nedeniyle her geçen gün yeni bir skandala imza atılıyor!Nursen Şentürk’ün haberine göre, dizinin son bölümü Kanal D’nin internet sitesine eklenirken ‘hırsız’ ifadesi ‘sessize alındı’....

AKP iktidarından duyulan korku nedeniyle her geçen gün yeni bir skandala imza atılıyor!

Nursen Şentürk’ün haberine göre, dizinin son bölümü Kanal D’nin internet sitesine eklenirken ‘hırsız’ ifadesi ‘sessize alındı’. Bu diyalog kanalın sitesinde halen sansürlü olarak yayınlanıyor.

Kanal D’de yayınlanan Beş Kardeş’de geçen “Allah bu hırsızların orucunu mu kabul edecek” ifadesi sansüre uğradı.

Yönetmen Onur Ünlü’nün Kanal D’de yayınlanan dizisi Beş Kardeş’in önceki günkü bölümünde geçen “Allah bu hırsızların orucunu mu kabul edecek” ifadesi, kanalın internet sitesinde ‘sessize alınarak’ sansürlendi.

Beş erkek kardeşin hikayesinin anlatıldığı dizinin son bölümünde, cezaevine giren en küçük kardeş Aziz’i ziyaret eden ağabeylerden Turgut’un, “Oruç musun oğlum?” sorusuna Aziz, “Orucum abi, Allah kabul ederse, orucum” karşılığını veriyordu.

Bunun üzerine ağabeylerden Nazım ayağa kalkarak,“Eder kardeşim Allah kabul eder, eder kardeşim eder. Benim biricik kardeşim suçsuz yere hapishanelere girecek, orada yatacak ve oruç tutmaya çalışacak, Allah onun orucunu kabul etmeyecek de bu hırsızların orucunu mu kabul edecek” diye bağırıyordu.

Kapatılan yolsuzluk soruşturmalarına bir gönderme olarak düşünülen bu diyalog sosyal medyada oldukça ilgi çekmişti.