İzmir'de Çok Acı Bir Olay Yaşandı!...

İzmir'de ikinci çocuğunun doğumu için eşini hastaneye götürmek üzere yola çıkan koca kaza yaptı. Ağır yaralanan genç kadının karnındaki bebek sezaryenle kurtarıldı. Ancak ...Bornova'daki bir doğalgaz şirketinde muhasebe...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
İzmir'de Çok Acı Bir Olay Yaşandı!...

İzmir'de ikinci çocuğunun doğumu için eşini hastaneye götürmek üzere yola çıkan koca kaza yaptı. Ağır yaralanan genç kadının karnındaki bebek sezaryenle kurtarıldı. Ancak ...

Bornova'daki bir doğalgaz şirketinde muhasebe sorumlusu olarak görev yapan bir çocuk annesi Hacer Kaltuş 9 aylık hamileydi. Hacer Kaltuş, temizlik firması sahibi eşi Tuncay Kaltuş ile birlikte geçtiğimiz cumartesi sabahı doğuma gidecekti.

Kuvöze alındı

Temizlik şirketine ait minibüsü alan Tuncay Kaltuş, eşi Hacer Kaltuş ve 5 yaşındaki oğlu Aras Kaltuş ile iki akrabalarını da alarak, Egepol Hastanesi'nde sabah 09.00'da gerçekleşecek doğum için yola çıktı.

Ancak Yeşildere'de sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkan minibüs, önce durağa, ardından da seyir halindeki bir otomobile çarptı. Kazada Hacer Kaltuş ağır yaralanırken, diğerleri hafif yaralı kurtuldu. Ambulanslarla Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Hacer Kaltuş, hemen sezaryenle doğuma alındı.

Kurtarılan bebek, ambulansla Egepol Hastanesi'ne sevk edilerek kuvöze kondu. Bebeğe Atlas ismi verildi.

Sezaryenin ardından bir dizi ameliyat geçiren anne Hacer Kaltuş ise doğumdan 48 saat sonra, bebeğini kucağına dahi alamadan yaşamını kaybetti.

Acı haberi alan aile yıkıldı.