İstanbul vapur seferleri iptal mi? İstanbul'da iptal olan vapurlar hangileri? BUDO çalışıyor mu?

İstanbul vapur seferleri iptal mi? İstanbul'da iptal olan vapurlar hangileri? BUDO çalışıyor mu?
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarısının ardından sabah İstanbul'da etkili olan lodos nedeniyle, İstanbul'da Şehir Hatları'ndaki bazı seferler iptal edildi. Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferlerinin de, olumsuz hava koşulları nedeniyle yapılamayacağı bildirildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Marmara Bölgesi için kuvvetli yağış ve fırtına uyarısı yapıldı. Uyarıların ardından meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olunması çağrısı yapılırken denizde bu sabah erken saatlerde görülen lodos etkili oldu.

İstanbul vapur seferleri iptal mi? İstanbul'da iptal olan vapurlar hangileri?

Şehir Hatları tarafından yapılan açıklamada lodos nedeniyle bu sabah Avcılar-Bostancı, Avcılar-Bakırköy-Yenikapı-Kadıköy, Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş ve Maltepe-Adalar seferlerinin yapılamadığı kaydedildi.

BUDO çalışıyor mu?

Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) internet sitesinde yayımlanan açıklamaya göre, 08.00 ve 15.25 saatlerindeki Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci), İstanbul Eminönü/Sirkeci- Bursa (Mudanya), Bursa (Mudanya) - Armutlu (İhlas),Armutlu (İhlas) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) , seferlerinin yapılamayacağı kaydedildi.