Humanis, Üretim Tesisini Sanal Gerçeklik Filmiyle Tanıtıyor

Humanis, Üretim Tesisini Sanal Gerçeklik Filmiyle Tanıtıyor
İlaç sektöründe faaliyet gösteren Humanis, Tekirdağ Çerkezköy'de bulunan üretim tesisinin bilimsel yaklaşımlarından klinik çalışmalarına, Ar-Ge süreçlerinden üretim aşamasına kadar tüm süreçlerini, sanal gerçeklik filmiyle Türkiye'deki doktorlara, eczacılara ve uluslararası iş ortaklarına tanıtıyor.

İlaç şirketi Humanis, VR (sanal gerçeklik) teknolojisini kullanarak oluşturduğu film ile Türkiye’deki doktor, eczacı ve uluslararası iş ortaklarının üretim tesisi uzaktan görmelerini sağlıyor.

Kongre ve fuarlarda sergilenen bu deneyim sadece bir sanal gezi fırsatı değil, aynı zamanda Humanis'in bilimsel yaklaşımlarından klinik çalışmalarına, Ar-Ge süreçlerinden üretim aşamasına kadar tüm süreçlerini yakından görmelerini sağlıyor.

45 bin metrekarelik üretim tesisi için yapılan 200 milyon dolarlık yatırımın yanı sıra yıllık 330 milyon kutu üretim kapasitesi olan şirketin bu inovatif yaklaşımıyla ürünlerinin yanında, teknolojik öncülükleriyle de sektörde inovasyonun öncü olmaya devam edeceği belirtildi.

İlaç sektörü ve sanal gerçeklik teknolojisini birleştiren Humanis'in attığı bu adımla ilaç üretimindeki kalite, verimlilik ve güveni artırmaya yönelik kararlılığını ortaya koyduğu ifade edildi.

Kaynak:DHA