Halk TV sordu, vatandaş yanıtladı: Balık, meyve, sebze, et fiyatlarından halk memnun mu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde süpermarketleri sert bir şekilde eleştirmiş ve fiyatlar için 'onları ahlaka davet etme noktasındayım' açıklamasında bulunmuştu

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde süpermarketleri sert bir şekilde eleştirmiş ve fiyatlar için 'onları ahlaka davet etme noktasındayım' açıklamasında bulunmuştu. Ancak sebze- meyve fiyatları sadece marketlerde değil pazarlarda da oldukça yüksek. Halk TV ekibimiz CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile birlikte Ankara'daki Ulus Hal'e giderek vatandaşın derdini, sıkıntısını duyurdu. Balık fiyatlarından, sebze, meyve fiyatlarına kadar her şey pahalı... Peki halk bu durumdan memnun mu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde süpermarketleri sert bir şekilde eleştirmiş ve fiyatlar için 'onları ahlaka davet etme noktasındayım' açıklamasında bulunmuştu. Ancak sebze- meyve fiyatları sadece marketlerde değil  pazarlarda da oldukça yüksek. Halk TV ekibimiz CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile birlikte Ankara'daki Ulus Hal'e giderek vatandaşın derdini, sıkıntısını duyurdu. Balık fiyatlarından, sebze, meyve fiyatlarına kadar her şey pahalı... Peki halk bu durumdan memnun mu?