Halk TV Canlı Yayın
Esrarengiz olay: Para dolu çanta ile...
ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün Antalya'da kaybolan 82 yaşındaki gayrimenkul zengini Asım Bayram'ı arama çalışmaları başladı

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün Antalya'da kaybolan 82 yaşındaki gayrimenkul zengini Asım Bayram'ı arama çalışmaları başladı. Müge Anlı'nın canlı yayınında Asım Bayram'ın birlikte yaşadığı Ferure Karatuğ da hazır bulundu. Asım Bayram'ın emlakçıyla görüşmek üzere en son evden çıktı ve bir daha geri dönmedi. Asım Bayram'ın kızı da bir çanta dolu parayla babasının emlakçıyla görüşmeye gittiğini ifade etti.

Ferure Karatuğ ise Asım Bayram'ın bir emlakçıyla görüşmek için evden çıktığını 1 saat sonra kendisini bir numaradan aradığını ve hamamda olduğunu söylediğini, daha sonra ise eve bir adamın geldiğini ve Asım Bayram'ın hamamda fenalaşarak hastaneye kaldırıldığını pijamalarını almaya geldiklerini ifade etti. Asım Bayram'ın oğlu Mevlüt Bayram da Müge Anlı'nın programında hazır bulundu.

2 gün sonra Asım Bayram'ın arabasının ormanlık bir alanda bulunduğu da biliniyor. Söz konusu olay 22 Ocak'ta oluyor, Asım Bayram'ın parasının alıkonularak kaçırıldığı ifade ediliyor. Müge Anlı'nın ekibi Antalya'ya gitti ve Asım Bayram'ın kaybolduğu günkü görüntüleri buldular. Ferure Hanım'ın Asım Bayram'a; "Sen kızına 2000 TL veriyorsun, bana 500 TL veriyorsun" dediğini öne süren Asım Bey'in kızı olayın boyutunu gözler önüne serdi. Asım Bayram bu konuşma üzerine kızına: "Yok kızım benim param çok, arkadaki çanta para dolu." dedi.

21 Ocak 2019 saat 11:27'de yani Asım Bayram'ın kaybolduğu gün birlikte kafede hareretli şekilde konuştuğu kişiyi Asım Bayram'ın etrafındaki kimse tanımıyor! O kamera kayıtlarındaki ismi arama çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor.

Asım Bayram'ın oturduğu Beyaz Kule Apartmanı da Müge Anlı ekibi tarafından görüntülendi, Asım Bayram'ın evden çıkarkenki görüntüleri var fakat ondan sonrası büyük bir soru işareti...