Eğitime Kar Engeli!

ERZİNCAN’da yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Tercan, Çayırlı ve Otlukbeli ilçelerinde ikinci yarıyılın başlangıcı olan 8 Şubat Pazartesi günü eğitime bir gün ara verildi.Refahiye İlçesinde ise sadece taşımalı eğitim...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Eğitime Kar Engeli!

ERZİNCAN’da yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Tercan, Çayırlı ve Otlukbeli ilçelerinde ikinci yarıyılın başlangıcı olan 8 Şubat Pazartesi günü eğitime bir gün ara verildi.

Refahiye İlçesinde ise sadece taşımalı eğitim tatil edildi.

Ağrı'da okulların yarı yıl tatili 1 gün uzadı

YOĞUN kar yağışı ve tipi nedeniyle Ağrı'da ilk ve orta dereceli okullar yarın için tatil edildi.

Valilik, kent merkezi ve ilçelerde dün geceden itibaren başlayan ve yoğun devam eden kar yağışı ve tipi nedeniyle yarın il genelinde eğitim-öğretime 1 gün ara verildiğini, kamu kurum ve kuruluşlarndada çalışan hamile ve engellilerin de yine 1 gün izinli sayılacağını açıkladı.

Bayburt'ta kar nedeniyle okullar 1 gün geç açılacak

BAYBURT’ta dün gece etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle köy yolları ulaşıma kapandı, okullarda eğitimin bir gün geç başlaması kararı alındı.

Yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde çok sayıda köy yolunda ulaşım sağlanamıyor. Valilikten yapılan açıklamaya göre, yarıyıl tatilinin ardından yarın başlaması gereken eğitime kar yağışı nedeniyle 1 gün ara verildi.

İl genelindeki kurumlarda görev yapan engellit ve hamile personel de 1 gün izinli sayılacak.

Kar yağdı, Kars'ta okulların yarı yıl tatili 1 gün uzadı

YOĞUN kar yağışı ve tipi nedeniyle Kars'ta ilk ve orta dereceli okullar yarın için tatil edildi.

Valilik, dün gece başlayan ve yoğun devam eden kar yağışı ve tipi nedeniyle yarın il genelinde eğitim-öğretime 1 gün ara verildiğini, kamu kurum ve kuruluşlarda çalışan hamile ve engellilerin de yine 1 gün izinli sayılacağını açıkladı.