Cüneyt Özdemir canlı yayında Ahmet Hamdi Çamlı'dan özür diledi - VİDEO

Cüneyt Özdemir canlı yayında Ahmet Hamdi Çamlı'dan özür diledi - VİDEO
Gazeteci Cüneyt Özdemir, dünkü eleştirileri ardından özür talep eden AKP Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'dan canlı yayında özür diledi.

AKP Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Cüneyt Özdemir’in YouTube canlı yayınına katıldı. Çamlı, dün yaptığı yayında kadın-erkek eşitliğiyle ilgili sözlerini eleştiren Cüneyt Özdemir’in özür dilemesini istedi. Özdemir, Çamlı’dan özür dileyerek, “Biz kinaye yapmıştık, sizi kırmak gibi bir niyetimiz yoktu” ifadelerini kullandı.

Özdemir, "Siz bir milletvekili olarak Twitter gibi bir mecrada özellikle kadın cinayetlerinin yaşandığı bir dönemde açıklamalar yaparsanız, bir gazeteci olarak bunu anlamaya çalışırım ben" dedi. Çamlı ise "Bu hakaretleri kimse hak etmiyor, ben de hak etmiyorum. Özür dilediğiniz için teşekkür ederim" dedi.

Özrün ardından canlı yayına devam edildi. Cüneyt Özdemir'in Çamlı'ya "Yeliz" vakasını sorması üzerine, Çamlı suçu HDP'ye attı. Olayı "HDP'lilerin provokasyonu" olarak değerlendiren Çamlı, Yeliz takma adıyla yayın yaptığı iddialarını reddetti.

Etiketler :