Çakıcı’nın danışmanı Jandarma Genel Komutanı ile fotoğraf çektirip paylaştı

Çakıcı’nın danışmanı Jandarma Genel Komutanı ile fotoğraf çektirip paylaştı
Mafya lideri Alaattin Çakıcı’nın danışmanı Ferhat Aydoğan bugün Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’i ‘ziyaret’ etti. Türkiye bu akşam halktv'de yayınlanan fotoğrafı konuşuyor. Kendileri tarafından paylaşılan bu fotoğrafla kime mesaj verildiği tartışılıyor.

AKP iktidarında devlet ciddiyetinin yerinde yeller esiyor. Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın basın danışmanı olarak tanınan, sık sık Çakıcı adına yazılmış metinleri gazetecilere e-mail yoluyla servis eden Ferhat Aydoğan bugün depremin merkez üstü Kahramanmaraş’a gitti. Aydoğan burada Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ile görüştü. Jandarma Genel Komutanlığı Mobil Harekat Komutanlığında gerçekleşen görüşmenin ardından çekilen fotoğrafları Aydoğan sosyal medya hesaplarında paylaştı.

whatsapp-image-2023-03-13-at-19-01-56-001.jpeg

Aydoğan geçtiğimiz aylarda ise oğlu 'Cippo' ile birlikte Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun'u makamında ‘ziyaret’ etmişti. Valinin Aydoğan'ı hangi sebeple makamına kabul ettiği anlaşılamazken bu ‘ziyarete’ kamuoyundan büyük tepki gelmişti.

Kaynak:halktv.com.tr

Etiketler :