Bozdağ Öğretmen Evinde Toplantıya Katıldı

Bozdağ Öğretmen Evinde Toplantıya Katıldı
Bozdağ, Öğretmenevi'nde sivil toplum örgütü temsilcileriyle yaptığı toplantıya katıldı.Bozdağ, Öğretmenevi’nde sivil toplum örgütü temsilcileriyle yaptığı toplantıda, sadece Müslüman coğrafyasının gözyaşı ve kan...

Bozdağ, Öğretmenevi'nde sivil toplum örgütü temsilcileriyle yaptığı toplantıya katıldı.

Bozdağ, Öğretmenevi’nde sivil toplum örgütü temsilcileriyle yaptığı toplantıda, sadece Müslüman coğrafyasının gözyaşı ve kan hadiselerine sahne olduğunu, diğer coğrafyalara bakıldığı zaman kaos, kavga, kan ve gözyaşının bulunmadığını söyledi.

Terör örgütünün Müslümanların başına, İslam düşmanları tarafından bela edilmiş bir örgüt olduğunu belirten Bozdağ, şunları kaydetti:

“Bütün dünya bir araya gelse, deseler ki insanların insanlardan ve Müslümanlardan nefret etmesi için öyle bir proje geliştirelim ki bu proje sayesinde bütün şeytanlar bir araya gelse belki DAEŞ gibi bir projeyi ancak hayata geçirebilir. İnsanları Müslümanlıktan, İslam’dan, Kur’an’dan ve imandan soğutan İslam ile hiçbir alakası olmayan bir manzarayla karşı karşıyayız. Bu DAEŞ terör örgütü uluslararası egemen güçlerin bir projesidir.”

Bütün Müslümanların DAEŞ terör örgütü karşısında uyanık olması gerektiğine dikkat çeken Bozdağ, DAEŞ terör örgütü belasına karşı Türkiye olarak durduklarını durmaya da devam edeceklerini kaydetti.

Son zamanlarda Türkiye’yi DAEŞ terör örgütüne destek veren bir ülke olarak göstermek isteyen uluslararası çevrelerin ve içimizde de bazı kesimlerin bulunduğunu dile getiren Bozdağ, şöyle devam etti:

“HDP’nin eş genel başkanı hem Türkiye’nin DAEŞ’e destek verdiğini söylüyor hem de yine utanmadan kalkıp diyor ki Türkiye destek vermediğini ispat etsin. Bir ülkenin siyasi partisinin eş genel başkanı kendi ülkesini teröre destek veren bir ülke olarak terörün karşısında durduğunu bile bile itham edebilir mi? Bölgede huzurlu, istikrarlı ve barışın olduğu tek ülke Türkiye’dir. Türkiye’nin huzurundan rahatsız olan çevreler çok. Onun için de huzurumuza ve istikrarımıza biz sahip çıktık. Bundan sonra da sahip çıkmaya devam edeceğiz.”

Programa, AKP Kilis Milletvekili Reşit Polat, AKP Kilis İl Başkanı İzzet Toprak, Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Eryılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Metin Karakuş, AKP il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.