Balbay: Huzur ve Barış Getirsin

CHP İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay, oyunu İzmir Bornova'daki Suphi Koyuncuoğlu Lisesi 1160 numaralı sandıkta kullandı.CHP İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay, oyunu...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Balbay: Huzur ve Barış Getirsin

CHP İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay, oyunu İzmir Bornova'daki Suphi Koyuncuoğlu Lisesi 1160 numaralı sandıkta kullandı.

CHP İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay, oyunu İzmir Bornova'daki Suphi Koyuncuoğlu Lisesi 1160 numaralı sandıkta kullandıktan sonra, "Seçim sonuçlarının ülkemize huzur, barış getirmesini diliyorum" dedi.

Sabah ilk olarak Karşıyaka Emlak Bankası İlkokulu'na giderek oy kullananlarla selamlaşan CHP İzmir Milletvekili Adayı Mustafa Balbay, daha sonra Çiğli Şehit Ali Karaoğlan Lisesi ve Bayraklı Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'ne de uğradı. Oy kullananlarla kısa süre sohbet eden Balbay, saat 10.00'da ise oy kullanacağı Bornova Suphi Koyuncuoğlu Lisesi'ne geldi. Oyunu kullanan Balbay, "Genel seçimlerin ülkemize barış, huzur ve kardeşlik getirmesini, güzel bir dört yılın habercisi olmasını diliyorum. Demokrasinin güzelliği mührün yurttaşların elinde olması. Bu anlamda demokrasilerde en yüce makam yurttaşın, seçmenin vicdanıdır. Bugün onlar konuşacak ve önümüzdeki 4 yılı onlar biçimlendirecek" diye konuştu.