Bahçeli 80 Bin TL’lik Faturayı kendi Ödedi

Bahçeli, operasyonun 80 bin TL’lik masraflarını da Emekli Sandığı, Meclis Sağlık giderleri gibi kaynaklar yerine kendi bütçesinden karşıladı.Cumhuriyet Gazetesi'nden Selda Güneysu'nun haberine göre 15 Ocak’ta geçirdiği kalp...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Bahçeli 80 Bin TL’lik Faturayı kendi Ödedi

Bahçeli, operasyonun 80 bin TL’lik masraflarını da Emekli Sandığı, Meclis Sağlık giderleri gibi kaynaklar yerine kendi bütçesinden karşıladı.

Cumhuriyet Gazetesi'nden Selda Güneysu'nun haberine göre 15 Ocak’ta geçirdiği kalp ameliyatı sonrası bir süre çalışmalarına ara veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün mesaiye başladı. Ameliyat sonrası dinlendiği Bilkent Otel’den MHP Genel Merkezi’ne gelen Bahçeli’yi çok sayıda partili “Devletin başına Devlet gelecek” ve “Hareketin lideri Bahçeli” sloganlarıyla karşıladı. Bahçeli’nin ilk mesajı ise “Mücadeleye kaldığımız yerden devam” oldu.

Bahçeli 80 bin TL tutan hastane masrafını kendi ödedi, masrafların Emekli Sandığı, Meclis Sağlık Giderleri gibi kaynaklardan karşılanmamasını istedi.

MHP’lilerin Bahçeli’yi karşılarken söyledikleri “Kürşat Marşı”nın sözleri de dikkat çekti. Marş, muhaliflere gönderme olarak nitelendi. “Kürşat Marşı”nın sözlerinden bir bölüm şöyle:

“Dün benimle birlikte gülen tanıdıkların/ Yalnız bir hatırası kaldı artık yanımda/Yoldaşını bırakıp dönenlerin/Değişilir topu da bir sokak kaltağına...”