AKP’li Üyeden Hakaret Dolu Paylaşım

AKP’li Üyeden Hakaret Dolu Paylaşım
Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde AKP'li Belediye Meclis üyesi AKP'nin tek başına iktidarı gidince halka hakarete başladı.Kocaeli’nin Darıca İlçesi’nde AKP’li Belediye Meclis üyesi ve Gebze Ticaret Odası Disiplin Kurulu üyesi...

Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde AKP'li Belediye Meclis üyesi AKP'nin tek başına iktidarı gidince halka hakarete başladı.

Kocaeli’nin Darıca İlçesi’nde AKP’li Belediye Meclis üyesi ve Gebze Ticaret Odası Disiplin Kurulu üyesi Ahmet Hakan Hocaoğlu’nun, seçim sonuçları ardından Facebook adresindeki yaptığı paylaşım tepki gördü. Hocaoğlu, aralarında kendi partisinin il başkan yardımcısının bulunduğu partililer ve çok sayıda kişiden gelen tepkilerin ardından bu paylaşımını kaldırdı.

AKP’li Ahmet Hakan Hocaoğlu’nun seçim ardından Facebook sayfasından paylaştığı, “Kafasına kuş sı…dığında şans topu oynayan bir toplumun; Ağzına sı.ana oy vermesi normaldir” yazılı resim, hem kendi partililerinden, hem diğer partilerden tepki aldı.

AKP Kocaeli il başkan yardımcısı Hüseyin Kurt da, Ahmet Hakan Hocaoğlu’nu “Ahmet kardeşim bu paylaşımın doğru değil milletin iradesine herkes saygı duyacak. Lütfen kaldır o paylaşımı” diye yazarak bu paylaşımı kaldırmasını istedi. Buna benzer tepkilerin artması üzerine Hocaoğlu paylaşımını kaldırdı.