Adana'da Dehşet Görüntü: 2'si Kadın 5 Kişinin Dövüp Bıçakladığı Genç Öldü

Adana'da otoparkta 2'si kadın 5 kişi tarafından dövülen ve bıçaklanan genç, hayatını kaybetti. Olay güvenlik kamerasına yansırken şüphelilerin, babası tarafından öldürülen Dilan Özdemir’in arkadaşı olduğu, kavgayı ayırmadığı için Selam Şenci’yi dövüp bıçakladıkları öne sürüldü.

Merkez Seyhan ilçesi Kuruköprü Mahallesi'ndeki bir alışveriş merkezinin otoparkında Selam Şenci (26), kimlikleri henüz tespit edilemeyen kişilerle tartışmaya başladı.

DÖVÜP BIÇAKLADILAR

Tartışma sırasında Şenci, 2'si kadın 5 kişi tarafından darbedildi. Kadınlardan biri, Şenci'yi vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Daha sonra 5 zanlı olay yerinden kaçtı.

selamsenci.jpg
Selam Şenci

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Ağır yaralanan Şenci ise kaldırıldığı özel hastanede yaşamını yitirdi. Cenaze, otopsi işlemleri için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Olayın ardından çalışma başlatan polis ekipleri kavgaya karıştığı tespit edilen iki kişiyi gözaltına aldı.

2'si kadın 5 kişinin Selam Şenci'nin yanına gelmesi, bir süre konuştuktan sonra gruptakilerce Şenci'nin darbedilip bıçaklanması güvenlik kamerasınca kaydedildi.

dilanozdemir.jpgDilan Özdemir

Öte yandan 5 şüphelinin, dün babası tarafından merkez Yüreğir ilçesi Anadolu Mahallesi'nde öldürülen Dilan Özdemir'in arkadaşı oldukları, Şenci'yi olaya müdahale etmediği ve kavgayı ayırmadığı gerekçesiyle darbettikleri ve bıçakladıkları ileri sürüldü.

Kaynak:AA