18 MART BURÇ YORUMLARI... Kariyerde ve para fırsatları kapıda... Aşk bekleyenlerin de eli boş kalmayacak!

18 MART BURÇ YORUMLARI... Kariyerde ve para fırsatları kapıda... Aşk bekleyenlerin de eli boş kalmayacak!
Bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç nelere dikkat etmeli? Hafta sonunda yaşanacak olan değişimler özellikle Aslan Koç ve Akrep burçlarını derinden sarsacak.

burclar1.jpg

KOÇ
Çok dikkat çekici ve yeni koşulların ortaya çıktığı ilginç bir haftaya giriyoruz. Haftanın başlamasıyla odağınız bireysel istekleriniz üzerine dönebilir. Alacağınız yeni kararlar sayesinde dışarıya çok daha güçlü bir imaj çizeceksiniz. Burcunuzda gerçekleşecek Yeniay sayesinde iş veya özel hayatınızı ilgilendiren konularda bireysel tercihler yapmaya yönelebilirsiniz. Aynı zamanda gruplar içinde, sosyal alanda daha kararlı olabiliriz. Gün içerisinde kutlama, davet ve organizasyonlar içerisinde bulunabilirsiniz. Eskilerden tanıdığınız biriyle karşılaşabilir ve acaba yeniden denesek beraberliğimiz nasıl olur düşünceleri arasından geçebilirsiniz. Pek çok açıdan daha kararlı ve yenilikçi olmamız gereken bir dönemden geçiyoruz. Ceplerinizi doldurmaya hazır olun! Evren, önü üzdeki birkaç hafta boyunca, gelir akışınızı artırmanıza yardımcı olmak için elinden geleni yapacak

BOĞA
Tüm gözler sizin üzerinizde. Gün, sizi tüm harika hediyelerinin bir numaralı alıcısı yapıyor. Kariyer hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir.Gün içerisinde aile ziyaretleri planlamak ruhunuza iyi gelebilir. Haftanın ortalarında Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle kariyer hayatınızı şekillendirecek yeni bir döneme giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna doğru Mars'ın konum değiştirmesiyle eğitim veya ticari hayatınızı ilgilendiren durumlar için girişimde bulunurken duygularınızın tesiri altında kalabilirsiniz.

İKİZLER
Sevgili İkizler burçları, arkadaşlarınızla eğlenceli aktiviteler arasında bulunacağınız sürprizler kapınızda. Evinizin içerisindeki zorlukların çözüm yolları bulunacak. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde yardım amaçlı yeni bir ekip çalışmasına katılabilir, bu çalışma sayesinde çevrenizi genişletme fırsatı yakalayabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle eğitim, iş veya seyahat koşullarınızı şekillendirecek yeni bir döneme giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna doğru Mars'ın konum değiştirmesiyle sınırları aşabilecek şekilde duygusal harcamalar yapmaya yatkınlık gösterebilirsiniz.

YENGEÇ
Beraberliğinizde bugün özel vakitler geçirmek isteyebilirsiniz. Buradaki tek sıkıntı eşinizin ailesinin tutumlarını ilişkinize yansıtmamak. Evren sizi canlandırıyor! Gün, hepsi de dikkatinizi çekmek isteyen pek çok insanı ormandan çıkarıyor. Bu, sosyal çevrenizin kenarlarında takılan herhangi birini tanımak için harika bir döngü çünkü bu kişiler ileride çok değerli bağlantılar haline gelebilir. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde işinizde yeni bir görev üstlenebilir, bu sayede önünüze yeni hedefler koyabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle finansal kaynaklarınızı şekillendirecek yeni bir döneme giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna doğru Mars'ın konum değiştirmesiyle bireysel ihtiyaçlarınızı gidermek için harekete geçerken duygularınızın tesiri altında kalabilirsiniz.

burclar2.jpg

ASLAN
Aşk hayatınızdaki gelişmelere kapınızı açmaya ne dersiniz? İlişkileriniz düzeliyor. Kariyerde bereket günleri... Bugün, önceki çabalarınız için sizi ödüllendirmek için elinden gelen her şeyi yapacak ve ayrıca profesyonel merdivende bir sonraki basamağa ulaşmanıza yardımcı olmak için yolunuza pek çok yeni fırsat getirecektir. Yurtdışı tatil planları organize edebilir, bu sebeple uzakta yaşayan akrabalarınızla iletişime geçebilirsiniz. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde sosyal mecralarda kendinizi fark ettirmek adına farklı paylaşımlar yapmaya başlayabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle evlilik, ortaklık gibi ikili ilişkilerinizi şekillendirecek yeni bir döneme giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna doğru Mars'ın konum değiştirmesiyle tehlikeli girişimlerden uzak durmalı, duygularınızın etkisiyle harekete geçmemelisiniz.

BAŞAK
Sağlığınızın rahatladığı bir gün. Alışveriş yapmak, detoks ve sağlığınıza iyi gelecek spor programlarınızı düzenleyebilirsiniz. Dünya zengin bir büfe gibi önünüze seriliyor. Gün, size uzaklarda sizi ne kadar güzellik ve heyecanın beklediğini gösteriyor. Bugünden itibaren, tüm bu güzel olasılıkları keşfetmek için üç haftadan biraz fazla zamanınız var. Miras, kredi alımı gibi dış kaynaklardan fayda sağlayabileceğiniz haberini alabilirsiniz. Bu durum endişelerinizin yatışmasını sağlayabilir. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde sağlığınızı ilgilendiren duruma öncelik verebilir, bu yüzden doktor kontrolüne başvurabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle çalışma koşullarınızı şekillendirecek yeni bir döneme giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna doğru Mars'ın konum değiştirmesiyle arkadaşlarınızla aranızda gelişebilecek olaylar karşısında duygusal tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz.

TERAZİ
Beraberliğinizde mutluluğu yakaladığınız bir gün. Özellikle çocukları bulunan Teraziler birlikte çeşitli eğlenceli aktiviteler içerisinde bulunabilirsiniz. Önünüzdeki haftalarda daha fazla finansal kazanç ve olumlu kişisel etkileşimler bekleyebilirsiniz. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde uzun zamandır süregelen bir konuda var olan davaya dahil olabilirsiniz. Bu durum önünüzde yeni bir süreç başlatabilir. Haftanın ortalarında Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle özel hayatınızı şekillendirecek yeni bir döneme giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna doğru Mars'ın konum değiştirmesiyle kariyerinizi ilgilendiren konularda girişimde bulunurken duygularınızın tesiri altında kalabilirsiniz.

burclar4.jpg

AKREP
Özellikle bir kişiyle yaşadığınız sorunların etrafındaki havayı temizlemenize yardımcı olabilir. Bu enerji ayrıca, ister romantik ister profesyonel olsun, yeni insanları hayatınıza çekebilir, bu nedenle, bir meslektaşla takım kurmayı umuyorsanız, yakında kullanabileceğiniz birçok iyi seçeneğiniz olacak. Şu anda biriyle kafa kafaya vermek gerçekten yardımcı olabilir.Ailenizin içerisindeki gerginliklerin yerine birbirinize daha çok kenetlendiğinizi hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızdan destek gelirken bu süreç iş hayatınıza da yansıyacak. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde rutin hayatınıza yeni bir düzen oluşturma isteği duyabilir ve bunun için harekete geçebilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle ailevi ilişkilerinizi şekillendirecek yeni bir döneme giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna doğru Mars'ın konum değiştirmesiyle yabancı kişilerle ortaklaşa yürüttüğünüz işlerinizde girişimde bulunurken duygularınızın tesiri altında kalabilirsiniz.

YAY
Kısa seyahat planları yapabilirsiniz. En yakın arkadaşlarınızın içinde bulunduğu aktivitelerin içerisinde kalbinizi mutlu edecek itiraflar duyabilirsiniz. Önünüzdeki birkaç hafta, özellikle günlük alışkanlıklarınız veya profesyonel yaşamınızla ilgili olarak, hissetmiş olabileceğiniz tüm gerilimleri azaltmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Keyifli bir organizasyon planlayarak sevdiğiniz kişilerle bir araya gelebilir, aynı tarz bir organizasyonu çocuğunuzun sosyalleşmesi içinde kurgulayabilirsiniz. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde yeni bir hobi edinmek adına araştırmalara başlayabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle ticari veya eğitim hayatınızın koşullarını şekillendirecek yeni bir döneme giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna doğru Mars'ın konum değiştirmesiyle dış kaynaklardan gelebilecek maddi imkanı değerlendirirken duygularınızın tesiri altında kalabilirsiniz.

OĞLAK
Maddi konularla ilgili fırsatlar sizinle birlikte olabilir. Bu süreç içerisinde uzun soluklu anlaşmalar kapınızda. Bugün her an size çok güzel haberler gelebilir. Hayat size mümkün olduğu kadar sık ve canınızın istediğini yapabileceğiniz neredeyse bir ay sunuyor. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde elinize geçebilecek bir gayrimenkul fırsatını değerlendirmek isteyebilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle elde edeceğiniz kazançları şekillendirecek yeni bir döneme giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna doğru Mars'ın konum değiştirmesiyle özel hayatınıza dair girişimlerde bulunurken duygularınızın tesiri altında kalabilirsiniz.

KOVA
Bugün kendinizi yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve geleceğe dair planlarınızı yoluna koymak için bugün dönüm noktası olabilir. Şu sıralar estetik gözünüz daha dikkatli çalışıyor. Sanat algınız oldukça açık. Evinizde baştan aşağı yeniden yapmaya karar verebilirsiniz. Büyük değişiklikler yapmak istiyorsanız profesyonel bir yardım veya arkadaşça bir tavsiye istemeyi düşünün. Önümüzdeki aylara yönelik kısa tatil planları oluşturabilir, en yakınlarınızı da bu planlara dahil etmek isteyebilirsiniz. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde yeni bir eğitim için ilk adımı atabilir, alacağınız bu eğitim sayesinde işinizde farklılık yaratabilirsiniz.

BALIK
Sezgilerinizin arttığı bir gün. Gizli sırlar karşısında hislerinizi yanınıza alarak gerçekleri fark edebilirsiniz. Başkalarıyla sohbet etmekle bu kadar meşgulken mahallenizi de keşfetmeyi unutmayın. Gün, potansiyel olarak size yeni bir gelir kaynağı sunarak veya hatta potansiyel yeni bir sosyal bağlantı göstererek, meşgul olmak için birkaç fırsat yaratabilir. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde daha fazla kazanç elde edebileceğiniz bir iş imkanıyla karşılaşabilir, ekstra gelir için bu işe adım atabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle psikolojik durumunuzu şekillendirecek yeni bir döneme giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna doğru Mars'ın konum değiştirmesiyle çocuğunuzla ilgili konularda harekete geçerken duygularınızın tesiri altında kalabilirsiniz.

Etiketler :