Sınırlı Sayıda Fırsat! Lüks Araçlara İhaleyle Sahip Olun: Bentley, Porsche, Mercedes, Land Rover... Dikkat: Bu Tuzağa Düşmeyin!

Sınırlı Sayıda Fırsat! Lüks Araçlara İhaleyle Sahip Olun: Bentley, Porsche, Mercedes, Land Rover... Dikkat: Bu Tuzağa Düşmeyin!
22 Şubat saat 10.00’da TMSF binasında yapılacak ihalede Bentley, Porsche, Mercedes ve Land Rover başta olmak üzere 19 lüks araç satışa çıkarılacak. Dikkat! Lüks araçların satışına aracılık yapabileceğini iddia eden dolandırıcıların tuzağına düşmeyin...

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), düzenlediği lüks araç ihalesi sebebiyle kurum adı ve logosu kullanılarak vatandaşların kandırılmaya çalışıldığına yönelik ihbarlar üzerine açıklamada bulundu.

TMSF, bir kamu kurumu olarak ilgili mevzuat çerçevesinde satışlar gerçekleştirdiğini, bunların da şeffaflık ilkesine uygun olduğunu vurgulayarak hiç kimsenin bu satış işlemlerine aracılık yapamayacağını bildirdi.

x-1216-684-65121001173-5b1cfb512b4b386db756cd971becf97d.jpg

HERKESİN KATILIMINA AÇIK

TMSF, geçen günlerde duyurusunu yaptığı ve içinde lüks araçların da olduğu ihalelerin, ihale şartnamesine göre engeli olmayan herkesin katılımına açık olduğunu, bütün ihale bilgilerine kurumun internet adresi olan https://www.tmsf.org.tr üzerinden erişilebileceğini kaydetti.

DOLANDIRICILARA DİKKAT!

TMSF Kurumsal İletişim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, kamuoyunda "çantacı, aracı, komisyoncu" gibi isimlerle tanımlanan şahıslara karşı dikkatli olunması gerektiği, duyurusu yapılmadan, çok düşük bedellere araç alınmasının mümkün olmadığı vurgulandı.

680.webp22 Şubat tarihinde saat 10.00’da TMSF binasında yapılacak ihalede Bentley, Porsche, Mercedes ve Land Rover başta olmak üzere çeşit marka ve modelde 19 araç satışa çıkarılacak.

Kaynak:AA

Etiketler :