Çiçek Sepeti'nden skandal satış!

Çiçek Sepeti'nden skandal satış!
Online satış platformu Çiçek Sepeti'nin web sayfasında, faili meçhul olarak kayıtlara geçen birçok cinayette parmağı olan ve MİT'e çalışan 'Yeşil' kod adlı Mahmut Yıldırım'ın tablosunun satılması tepki topladı. Çiçek Sepeti gelen eleştirilerin ardından satışı iptal etti

Çiçek Sepeti, Faili meçhul olarak kayıtlara geçen birçok cinayette parmağı olan ve MİT'e çalışan 'Yeşil' kod adlı Mahmut Yıldırım'ın görselinin yer aldığı bir tabloyu hediyelik eşya olarak satması büyük tepki topladı.

Sosyal medyadan gelen tepkilerin ardından söz konusu tablonun satışı durduruldu.

Amedspor ile oynanan maçta Bursaspor tribünlerinden 90'lı yıllardaki faili meçhul cinayetlerde rol alan "Yeşil" kod aldı Mahmut Yıldırım'ın ve 90'lı yıllarda zorla kaçırmalarda kullanılan "Beyaz Toros" pankartları açılmış ve pankartı açanlar hakkında soruşturma açılmıştı.

ciceksepeti.com isimli sitede “yeşil” kod isimli Mahmut Yıldırım ve Toros logosunu taşıyan hediyelik ürün 49.90 TL'de satılıyordu.

"Mahmut Yıldırım Yeşil The Yeşil 25x18 Ahşap Tablo Mdf Poster" ismini taşıyan "hediyelik eşyanın" 69.90 TL'den indirime girdiği görülüyor.