Yıllardır eziyet görüyorlardı… 3 kız kardeş babalarını öldürdü

Yıllardır eziyet görüyorlardı… 3 kız kardeş babalarını öldürdü
Rusya'da yaşayan 3 kız kardeş, yıllarca kendilerine işkence yaptığı ve taciz ettiğini söyledikleri babalarını bıçaklayarak öldürdü

Rusya'da yaşayan 3 kız kardeş, yıllarca kendilerine işkence yaptığı ve taciz ettiğini söyledikleri babalarını bıçaklayarak öldürdü. 57 yaşındaki Mikhail Khachaturyan'ı aile apartmanında öldüren 19 yaşındaki Kristina, 18 yaşındaki Angelica ve 17 yaşındaki Maria'nın tutuklandığı açıklandı.

Moskova Polisi yaptığı açıklamada, kız kardeşlerin ortaklaşa hareket ederek babalarını öldürdüklerini itiraf ettiklerini söylerken kardeşler, eroin bağımlısı olan ve mafya ile yakın ilişkileri bulunan babalarından küçük yaştan beri kötü muamele gördüklerini iddia etti.

Kardeşler mahkeme tarafından suçlu bulundukları taktirde 15 yıl hapis cezası ile karşı karşıya kalacak.

[caption id="attachment_328247" align="alignnone" width="660"] Mikhail Khachaturyan.[/caption]

Kristina, polise verdiği ifadede, “Ondan nefret ediyorduk, gitmesini ve asla geri dönmemesini istedik” dedi. Kızlar, olayın yaşandığı gün babalarının kendilerini bıçakla tehdit ettiğini söyledi.

Polis raporuna göre, kızlardan biri babalarının elinden bıçağı aldı ve onu bıçakladı, diğerleri ise ona yardım etti. Daireden kaçmaya çalışan baba, asansörün yanında tekrar saldırıya uğrayarak hayatını kaybetti.

Etiketler :