Lebron James’ten Donald Trump’a: ‘Seni serseri’

Lebron James’ten Donald Trump’a: ‘Seni serseri’
ABD Başkanı Donald Trump, geçen sezon NBA şampiyonu olan Golden State Warrirors oyuncularının Beyaz Saray'a geleceği daveti iptal edince Lebron James'ten sert tepki geldi. James, Trump'a 'serseri' dedi.

NBA’in yıldız oyuncuları ve ABD Başkanı Donald Trump arasındaki gerilim tırmanıyor. Golden State Warriors’ın yıldızı Stephen Curry’nin Beyaz Saray’a gitmek istemediğini açıklamasının ardından Trump daveti geri çektiğini açıklarken ilk tepki Cleveland Cavaliers’ın oyuncusu Lebron James’ten geldi.

ABD Başkanı Donald Trump, “Şampiyon bir takım için Beyaz Saray ziyareti onurdur. Stephen Curry’nin tereddütü var gibi. O zaman davet geri çekildi!” ifadelerini kullandı.

Trump’ın bu sözlerinin ardından Curry’nin rakibi olan Lebron James sessiz kalmadı ve Twitter’dan yaptığı paylaşımda “Seni serseri, Curry zaten gelmeyeceğini söyledi. Ortada davet yok. Beyaz Saray ziyareti sen oraya gelene kadar onurdu” yanıtı verdi.

Öte yandan Golden State Warriors yönetimi yaptığı açıklamada Beyaz Saray ziyaretinin gerçekleşmesinin mümkün olmadığına vurgu yaptı.

Etiketler :