Halk TV Canlı Yayın
İngilizlerden Meghan Markle'a sert tepki! Amerika'ya geri dön
İngiltere'de Meghan Markle krizi! Serena Williams’ın maçında protokole aykırı giyinmesine rağmen protokol bölümünde oturan Meghan Markle tepkilere neden oldu.

Prens Harry ile evlenerek Sussex Düşesi unvanı kazanan eski Amerikalı oyuncu Meghan Markle, geçen hafta Wimbledon Tenis Turnuvası’nda yakın arkadaşı Serena Williams'ın maçında protokol krizine yol açtı.

megan-1.jpg

Maçı izlemeye ABD’deki Northwestern Üniversitesi’nden iki eski arkadaşıyla birlikte giden 37 yaşındaki Düşes, kıyafeti nedeniyle görevlilere zor anlar yaşattı.

megan-2.jpg

Markle, birlikte çok eğlendiği görülen arkadaşlarıyla özel protokol bölümünde oturdu.Organizasyon ekibindeki görevliler, Markle’ı ve tavırlarını ‘kabus’ olarak nitelendirerek, Düşes’in ‘kendini önemseme paranoyası’na sahip olduğunu belirtti.

megan-3.jpg

Markle’ın jean pantolon, tişört ve ceketten oluşan kıyafeti, oturduğu özel protokol bölümünün kıyafet kurallarına aykırıydı. Düşes’in kural ihlali yaparak o bölüme oturması, görevlileri zor durumda bıraktı.

megan-4.jpg

Ünlü İngiliz gazeteci Piers Morgan, Markle’a Twitter üzerinden tepki göstererek, “Wimbledon’da özel muamele mi? Bu çok saçma. Bu ikiyüzlülük ve onlar özel insanlar değil, Sussex Dükü ve Düşesi. Özel olmak istiyorsan Amerika’ya geri dön ve özel yaşa” dedi.