60 Araçlı 'Zincirleme' Kaza

60 Araçlı 'Zincirleme' Kaza
Norveç’in başkent Oslo’dan sonra ikinci büyük kenti Bergen’de meydana gelen zincirleme trafik kazasında 60 araç birbirine girdi.Kazanın oluş nedeni henüz belirlenemedi. Ancak polis yetkilileri yolun buzlanma nedeniyle kaygan olmasının...

Norveç’in başkent Oslo’dan sonra ikinci büyük kenti Bergen’de meydana gelen zincirleme trafik kazasında 60 araç birbirine girdi.

Kazanın oluş nedeni henüz belirlenemedi. Ancak polis yetkilileri yolun buzlanma nedeniyle kaygan olmasının kazaya neden olmuş olabileceğini belirti. Zincirleme kazada hafif yaralanan 3 kişi tedavileri yapılmak üzere hastaneye kaldırıldı.

Tünel çıkışından sonra meydana gelen zincirleme kaza sonrası maddi hasarın yüksek olduğu belirtildi. Kazaya karışan bir sürücü yolun çok kaygan olduğunu, diğer araçlara çarpmamak için yol kenarındaki bariyerlere çarptığını söyledi.

Kurtarma ekipleri kazaya karışan araçların her tarafa savrulmuş olduğunu belirterek yolun tekrar trafiğe açılmasının bir günü alacağını söyledi. Kaza sonrası bütün Bergen kenti araç trafiğinin kilitlendiği öğrenildi.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.