Ceyhan veda etti

Ceyhan veda etti

Çukur’un Azeri, duygusal bir paylaşımla diziye veda etti.

Instagram hesabından Çukur'a veda mesajı paylaşan Cihangir Ceyhan şu ifadeleri kullandı:

"Bugün Azer’e sizinle birlikte ben de veda ediyorum. Benim için çok özel ve her zaman hatırlayacağım bir ruh oldu. Azer ve iki sezondur bu ruha hayat vermeme vesile olan herkese teşekkür etmek isterim. Azer’le beraber çok şey öğrendim, büyüdüm, geliştim, birbirinden değerli ustalarla aynı seti paylaştım. Vakit yola devam.etme vaktiyse eğer daha da güçlenerek, yeni yollara, yeni maceralara bu ekip ve Ay Yapım sayesinde hazır hissettiğim içindir.

Bu yolculukta bana inanıp bu fırsatı veren, arkamda duran ve destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Son sahneye kadar yanımda olan ve bana yardımcı olan oyuncu arkadaşlarıma, ustalarıma, Ay Yapım'a, sevgili yönetmenlerimize, senaristimize, tüm reji, prodüksiyon ve set ekibine.

En önemlisi de tüm oyunculuk kariyerim boyunca vefasını esirgemeden beni destekleyen, arkamda duran, kadir-kıymet bilen izleyici kitleme sonsuz teşekkürler. Buradan bir Azer geçti... Bir anımdan bahsetmek istiyorum. Çukur ilk set günümde beni sete götüren prodüksyondan bir kardeşim son set günümde de beni eve bırakırken 'Abi ilk gün nasıl geldiysen öyle de gittin' dedi. Bu benim için büyük bir onurdu"

Kültür Sanat