Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023)

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023)
Murat İpek'ten 20 Ağustos 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay Terazi burcunda hareketine devam ediyor. Eşinizle ilgili yapmanız gerekenleri yapabilirsiniz, biraz daha şefkat gösterebilirsiniz. Hak ediyorsa tabii.

KOÇ

Bu, sizin için önemli olan bir ilişkinin kesintiye uğraması anlamına gelse bile, sorunla yüzleşin, gururunuz ayaklar altına falan düşmeyecek. Kendinize gelin!

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023) - 3

BOĞA

Bugün sizin için parola irade olacak. Aslında yüzleşmek zorunda olduğunuz ne olursa olsun, bir şeyleri başarmanızı sağlayacak baskın unsur bu olacaktır.

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023) - 4

İKİZLER

Gerçekten iyi uzmanlara danışma fırsatına sahip olmak için özellikle kendinize gösterdiğiniz bazı kaprislerden artık vazgeçin. Her zaman iyi olamazsınız.

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023) - 5

YENGEÇ

Gökyüzünün tek tavsiyesi, durumları çok fazla zorlamamak, şanslı hissetseniz bile, olayların çok fazla çekerseniz ipini er ya da geç kopacağını unutmayın!

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023) - 6

ASLAN

Bugün birikimlerinizi korumaya çalışın çünkü yakında başa çıkmanız gereken büyük harcamalarınız olacak. Sağlık problemleriniz varsa ihmal etmeyin.

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023) - 7

BAŞAK

İstediğiniz gibi ve en uygun gördüğünüz amaçlar için kullanmak üzere emrinizde iyi bir çekicilik dozu var. Bunu bugün kullanın derim sonuna kadar.

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023) - 8

TERAZİ

Kendinizi mütevazı olmaya zorlamaya çalışın yoksa kendini çok kötü bir durumda bulursunuz ve karşınızdaki kişi sizinle daha fazla bir şey yapmak istemeyebilir.

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023) - 9

AKREP

Bugün sizin hakkınızda çok daha fazla konuşulacak, insanları çok fazla çaba harcamadan istediğinizi yapmaya ikna edecek parlak gözlere sahip olacaksınız.

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023) - 10

YAY

Eski tanıdıklarınıza ilk görüşmenize hala önem verdiğinizi göstermek için daha önce karşılaştığınız konuşmalara geri dönmeniz gerekecek. Hata yapmayın!

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023) - 11

Cesursunuz ama cesaretle ya da herkese ne kadar güçlü olduğunuzu göstermek isterken abartmamaya çalışın, köşede neyin saklı olduğunu asla bilemezsiniz.

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023) - 12

KOVA

Bugün zaten tanıdığınız ama kesinlikle hatırlamadığınız bir kişiyle tekrar tanışacaksınız. Ne yazık ki sizin için, bir gaf yapma olasılığı hayli yüksek. Dikkat!

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2023) - 13

BALIK

Bugün yasak olan şeyler, bir şeyler saklayanlar, riskli olanlar, kısacası tehlikeli olan her şey sizi cezbedecek. Aklınızı başınıza toplayın rahat durun.