Güçlü Sezgileriyle Medyumlara Taş Çıkartan 3 Burç

Güçlü Sezgileriyle Medyumlara Taş Çıkartan 3 Burç
Astrolojide güçlü sezgileriyle medyumlara taş çıkartan bazı burçlar var. Bu burçların hissettikleri her şey gerçekleşebiliyor. İşte sezgileri en güçlü olan 3 burç...

AKREP BURCU

Plüton gezegeni tarafından yönetilen Akrep'ler 'gece' duyarlılığına sahiptir yani aslında üstü kapalı ve karanlıkta olan noktaları daha iyi görebilirler. Akrep'in sezgisi, olası durumlar karşısında doğru kararları almalarını kolaylaştırır. 6. hisleri oldukça kuvvetlidir, sebebini bilmeseler bile bazı durumlarda hislerine güvenerek doğru yolu bulabilirler.

BALIK BURCU

Zodyakın son burcu olan Balık, önceki 11 burcun mevcut hafızası ve tecrübesiyle gelir. Bu doğal olarak onları oldukça sezgisel hale getirir. Neptün tarafından yönetilen Balık burcu haberci rüyalar görebilirler.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burçları inanılmaz derecede derinden hissedebilir. Ne yapacaklarını her zaman bilemeseler de, işlerin yolunda gideceğini ya da gitmeyeceğini hissedebilirler. Ay tarafından yönetilen Yengeç burcu ayın evrelerinden de etkilenir, dolunay dönemlerinde sezgileri oldukça kuvvetlidir.

Etiketler :