Astrolog Öner Döşer Uyardı! 23 Ağustos'ta Merkür Başak'ta Retro Yapıyor... Dikkat Etmeniz Gereken 5 Madde

Astrolog Öner Döşer Uyardı! 23 Ağustos'ta Merkür Başak'ta Retro Yapıyor... Dikkat Etmeniz Gereken 5 Madde
23 Ağustos'ta MERKÜR GERİLEMESİ BAŞLIYOR!

Bir yılda en az üç kez Merkür gerilemesi oluyor. Başka hiçbir gezegen bir yıl içerisinde bu sayıda gerileme yapmıyor. Zaman da hızlı aktığı için sanki hemencecik bir Merkür gerilemesi kapımızı çalıyor! 23 Ağustos’ta Başak burcunda Merkür gerilemesi başlıyor!

Merkür Başak Burcunda Gerilerse

Başak burcu detaycılığı ile bilinir. Merkür Başak burcunda gerilerken bu detaycı yapı biraz daha takıntılı hale gelebilir.

* Düzeltmek istediğimiz bir şeylere takılıp kalabiliriz. Plan ve programlarımızın üzerinden birçok kez geçebiliriz. Ve bir karara bağlamakta da sorun yaşayabiliriz.

* Harekete geçmekte ilerlemekte zorlanabiliriz. En kötü senaryoyu düşünmekten, cesaret edip de bazı işlere girişmek aşamasına gelemeyebiliriz.

* Sağlık konusunu takıntı edebilir, evham yapabiliriz. Bu konuda danıştığımız bir doktora veya yaptırdığımız bir tahlile güvenmeyip, birkaç başka alternatif arayabiliriz.

* Hesap kitaplar da takıntı halini alabilir. Zaten hesabını iyi bilmek gereken bir zamandayız, Merkür Başak’ta gerilerken hesabımızı çok daha iyi yapmamız gerekebilir. Ama yine de evdeki hesap çarşıya uymayabilir.

* Yazdığımız bir yazıyı, duyurmak istediğimiz bir şeyi, satışa sunmak istediğimiz bir ürünü ortaya koymamız da zaman alabilir. Çünkü daha mükemmel hale getirme güdümüz hayli aktif olacak ve bu yüzden sürekli erteleme eğilimi gösterebiliriz.

Merak etmeyin, bunlar sadece bir müddet için geçerli. Sonuçta Eylül ortasına kadarki bir zaman diliminden bahsediyoruz. Sonrasında bahsettiğimiz bu takılmaları daha rahat aşabileceğimizi düşünüyorum…

Etiketler :