Ahmet Hakan '9 Kere Leyla' filmini beğenmedi: Domates/yumurta atma kıvamına geldim

Ahmet Hakan '9 Kere Leyla' filmini beğenmedi: Domates/yumurta atma kıvamına geldim

Ahmet Hakan, dün çıkan 9 Kere Leyla filmini beğenmedi. Köşesinde filmi eleştiren Ahmet Hakan, "Ekrana domates/yumurta fırlatma kıvamına geldim" derken, filmi de 45'inci dakikasında kapattığını söyledi.

Netflix’te dün yayına giren 9 Kere Leyla adlı film, Türkiye’de en popüler içerik oldu. Çıktığı günden beri ilk sırada yer alan Bir Başkadır dizisini geçen filmle ilgili kamuoyunda çok sayıda yorum yapıldı. Ezel Akay’ın yönettiği filmin başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış gibi usta oyuncular yer alıyor.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde filmi değerlendirdi. Filmi, “99 kere olmamış” diyerek nitelendiren Ahmet Hakan, “Ekrana yumurta/domates atma kıvamına geldim” dedi. Filmi 45’inci dakikasında kapattığını beyan eden Ahmet Hakan, “Ama yine de bu filme imza atanları kutlamadan da edemiyorum. Koşullar bu kadar uygunken... Bu kadar kötüsünü yapmayı becermek, her babayiğidin başarabileceği bir şey değildir.” ifadelerini kullandı.

Yazıyı okumak için tıklayın