Yusuf Yazıcı’nın CSKA Moskova’ya transferinde ‘Nataşa’ rezaleti: Kovuldu!

Rusya'nın CSKA Moskova takımına transfer olan milli futbolcumuz Yusuf Yazıcı'nın sosyal medyadaki duyuru videosunda 'Nataşa' skandalı yaşandı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 20 Ocak 2022 09:48
Yusuf Yazıcı’nın CSKA Moskova’ya transferinde ‘Nataşa’ rezaleti: Kovuldu!

CSKA Moskova, milli futbolcumuz Yusuf Yazıcı'yı sezon sonuna kadar kiraladığını resmen açıkladı.

Açıklamanın ardından sosyal medyada transfer duyurusu yapan Rus ekibi büyük bir skandalın altına da imza atmış oldu.

CSKA Moskova milli futbolcunun transferi için hazırladığı videoda, Yusuf Yazıcı’yla Instagram’dan üzerinden yapılan bir mesajlaşma mizanseni yapıldı. Görüntülerde CSKA Moskova’nın transfer için Yusuf Yazıcı’ya sürekli mesaj attığı, yıldız futbolcunun ise cevap vermediği görülüyor. Ancak CSKA Moskova cephesinin “Yusuf, burası Rusya. Bir sürü Nataşa var” yazmasının ardından Yusuf Yazıcı sözde “Yoldayım, 5 dakika” yanıtını veriyor.

ekran-resmi-2022-01-20-09-46-48.png

Yayın yönetmeni özür diledi!

CSKA TV Genel Yayın Yönetmeni Katerina Kirilcheva konuyla ilgili özür diledi. Katerina Kirilcheva açıklamasında, "Medya grubumuz tarafından yayınlanan tanıtım videosu için en içten özürlerimi sunarım. Başlangıçta tamamen farklı bir senaryo planlandı ve onaylandı, ancak oyuncunun varlığı olmadan gerçekleştirilemezdi. Zamanın az olması nedeniyle böyle bir fikir ortaya atıldı ve açıkça görüldüğü üzere uygunsuz bulundu. Bir kez daha hayranlarımızdan, özellikle kızlardan ve kişisel olarak Yusuf'tan özür dilerim" ifadelerini kullandı.

'Paylaşımı yapan kovuldu' iddiası!

Öte yandan Rus ekibinde bu paylaşımı yapan kişinin görevine son verildiği iddia edildi. Yusuf Yazıcı'nın menajeri Adem Cebeci de konuya ilişkin açıklamalarda bulundu ve olayın büyütülmemesi gerektiğini belirtti.