Ümit Özat’tan Taylan Antalyalı ile 'LPG'ci' diye dalga geçen takipçisine yanıt

Ümit Özat, ‘Powered by pride’ yazılı tişörtü nedeniyle hedef gösterilen Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı için ‘LPG’ci Taylan’ diyen takipçisine sert bir yanıt verdi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 29 Haziran 2021 18:48
Ümit Özat’tan Taylan Antalyalı ile 'LPG'ci' diye dalga geçen takipçisine yanıt

Eski Fenerbahçeli futbolcu ve teknik direktör Ümit Özat, bir takipçisinin üzerinde gökkuşağı renkleri bulunan ‘Powered by pride’ yazılı tişörtle paylaşımda bulunduğu için hedef gösterilen  Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı’yla ilgili yaptığı ‘LPG’ci Taylan’ ifadelerine sessiz kalmadı.

Özat, Twitter hesabından, “Çocuklara ve kadınlara ve hayvanlara, sana zararı olmayan diğer tüm canlılara dokunma arkadaşım. Çok mu zor ya? İnsan olarak geldiğin dünyada senden tek beklenen insan gibi yaşayıp sonra da ölüp gitmen. Yazık ki onu bile beceremiyorsun” ifadelerine yer verdi.

ekran-resmi-2021-06-29-18-42-57.png

Bir kullanıcı bu mesajın altına “Lpgci taylana ne dersin?” diye yazdı. Özat, takipçisine, “Onun adı LGBT kardeşim ve bize sadece böyle bir şeye saygı duyduğu için ‘Helal olsun’ demek düşer. Herkes herkese saygı duymak zorunda. Sen de o LPG’yi bir tarafına takarsın artık. Böylece daha az yakmış olursun hem” diye yanıt verdi.