Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu'dan transfer müjdesi
Ekleme: | Güncelleme: 24.04.2021 20:28

Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu'dan transfer müjdesi

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2-0 kazandıkları Fatih Karagümrük maçının ardından önemli açıklamalar yaptı ve 2-3 oyuncuyla anlaşma aşamasına geldiklerini belirtti

Karagümrük galibiyetinin ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Ahmet Ağaoğlu, maç sonu transfer çalışmalarına değindi.

"Anlaşma aşamasına geldiğimiz 2-3 oyuncu var"

Birkaç oyuncuyla anlaşma aşamasına gelindiğini belirten Ağaoğlu, "Sezon sonunda oyuncunun sözleşmesi bitse dahi, bir Türk kulübünde oynuyorsa, ön anlaşma bile yok. Yurt dışında sadece ön anlaşma imzalama şansına sahipsiniz. Ön anlaşma bir anlam ifade etmiyor ama anlaşma aşamasına geldiğimiz 2-3 oyuncu var, temaslarımızın devam ettiği 2-3 oyuncu da var. Amacımız, hazırlık kampı başlarken tam kadro olarak maça başlamak. Hocanın talepleri doğrultusunda belirli noktaya geldiğimiz oyuncular var." şeklinde konuştu.

Takımda ayrılık olup olmayacağıyla ilgili soruya da yanıt veren Ağaoğlu, "Teklifler var, menajerler vasıtasıyla gelenler var, izlemeye gelen kulüpler var ama önce alacaklarımızı alalım, satacaklarımıza sonra bakarız düşüncesi içindeyiz." dedi.

Spor