Trabzonspor, Beşiktaş karşısına da Galatasaray kadrosuyla çıkacak

Trabzonspor, Beşiktaş karşısına da Galatasaray kadrosuyla çıkacak
Süper Lig'de Pazar günü Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal, Galatasaray'ı 2-1 yenen 11'i sahaya sürebilmeyi amaçlıyor.MEHMET'E ÖZEL PROGRAMGençlerbirliği karşısında Cardozo'ya hastalığı,...

Süper Lig'de Pazar günü Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal, Galatasaray'ı 2-1 yenen 11'i sahaya sürebilmeyi amaçlıyor.

MEHMET'E ÖZEL PROGRAM

Gençlerbirliği karşısında Cardozo'ya hastalığı, Mehmet Ekici'ye sakatlık ve Özer Hurmacı'ya da cezası nedeniyle forma veremeyen Teknik Direktör Ersun Yanal, bu oyuncuları hafta sonu oynanacak olan Beşiktaş maçında sahaya sürecek. Geçirdiği üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle serum tedavisi gören Cardozo, antrenmanlardaki formuyla toparlandığının işaretlerini verirken, Mehmet Ekici de takımdan ayrı olarak kuvvet ve dayanıklılık çalışmalarına tabi tutuluyor. Ersun Yanal'ın, bu iki oyuncunun da tamamen iyileşerek takıma katılması halinde Gençlerbirliği maçında ilk 11'de görev verdiği Fatih Atik ve Waris'i kulübeye çekeceği, bu oyuncuların yerine Mehmet Ekici ve Özer'i sahaya süreceği belirtildi. Maçta sakatlanan ve en az bir ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Yatabare'nin yerine de Cardozo bir haftalık aranın ardından formasına yeniden kavuşacak.

GALATASARAY 11'İ

Teknik direktör Ersun Yanal'ın, Pazar günkü kritik maça herhangi bir aksilik olmaması halinde önceki hafta Galatasaray'ı Avni Aker'de harika bir futbolla 2-1 yenen 11'i sahaya sürmeyi planladığı belirtildi. Trabzonspor, Galatasaray maçında Hakan Arıkan, Salih, Uğur, Bosingwa, Mustafa Akbaş, Medjani, Özer, Deniz, Mehmet Ekici, Erkan ve Cardozo 11'iyle mücadele etmişti.

YAĞMUR ALTINDA ANTRENMAN

Trabzonspor Beşiktaş maçı hazırlıklarını bu sabah Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde ilk 20 dakikası basına açık ve yoğun yağmur altında gerçekleştirilen antrenmana sakatlıkları süren Belkalem, Yatabare ve Aytaç katılmadı, Mehmet Ekici ise ayrı bir sahada çalıştı. Antrenmanın ilk bölümünde ısınma ve pas çalışması gerçekleştiren bordo-mavililer, ardından yarı sahada çift kale maçla taktik antrenmanı yaptı.

MİNİK ZİYARETÇİLER

Trabzonspor'un antrenmanını Çarşıbaşı ilçesinden gelen ilkokul öğrencileri ziyaret etti. Çalışma öncesinde Teknik Direktör Ersun Yanal'a çiçek veren minik öğrenciler, futbolcularla da toplu fotoğraf çektirdi ve Beşiktaş maçında başarı diledi.