Torrent ile yollar ayrılıyor: 3 maç için sürpriz isim...

Galatasaray'da Başkan Burak Elmas, Fatih Terim’in yerine teknik direktörlüğe getirdiği Torrent’le hafta içinde masaya oturup yolları ayıracak.

Yayınlanma:
Güncelleme: 03 Mayıs 2022 17:51
Torrent ile yollar ayrılıyor: 3 maç için sürpriz isim...

Fatih Terim’in yerine 14 Ocak’ta göreve getirilen İspanyol teknik direktörün kötü gidişe son verememesi ve Sivasspor yenilgisi sonrasındaki açıklamaları, başkan Burak Elmas’ın sabrını taşırdı.

Sezon sonu beklenmeyecek

Seçime hazırlanan mevcut başkan adayları Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk’ün de çalışmayı düşünmediği Torrent’in biletini kesmek için sezon sonu beklenmeyecek.

Hafta içi ayrılık için masaya oturulacak

Hürriyet'te yer alan habere göre; Başkan Burak Elmas, yolları ayırmak için bu hafta içinde Torrent ile masaya oturacak. Elmas, kulüple 1 yıl daha sözleşmesi bulunan İspanyol çalıştırıcı ile bizzat görüşerek, mümkün olan en düşük maliyetle sözleşmeyi feshetmeye çalışacak.

3 maçlığına takımın başına Hakan Balta geçecek

Fesih konusunda anlaşma sağlanırsa, sezonun son 3 maçında teknik direktörlük görevini, halen Galatasaray U19 Takımı’nı çalıştıran Hakan Balta yapacak. Sarı kırmızılı ekip ligdeki son 3 karşılaşmasını Medipol Başakşehir, Adana Demirspor ve Antalyaspor ile oynayacak.