Taylan Antalyalı'yı hedef aldılar: Erzurum'da giysin de görelim

Üzerinde gökkuşağı renkleri bulunan ve üzerinde "Powered by pride" (gücünü onurdan alan) yazan bir tişört giyen Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı, TV 100'de spor programı yapan Turgay Demir ve Emre Bol isimli yorumcular tarafından hedef gösterildi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 28 Haziran 2021 17:01
Taylan Antalyalı'yı hedef aldılar: Erzurum'da giysin de görelim

TV 100 kanalında yayımlanan VAR Odası programında yorumculuk yapan Turgay Demir ve Emre Bol, Galatasaray'da forma giyen milli futbolcu Taylan Antalyalı'nın "pride" tişörtlü paylaşımını hedef aldı.

Bol, Antalyalı'nın paylaşımı için, "Milli takıma almam, herkes yaşadığı ülkenin ahlakına ananesine saygı duyacak kardeşim" diye konuştu. "Taylan Antalyalı'nın hangi cinsel 'şeye' ait olduğunu bilmiyorum, beni de ilgilendirmiyor" diyen Bol, "Taylan Galatasaray'a gelmeden önce Erzurumspor'da oynuyordu, Erzurum'da giysin bu tişörtü de görelim" dedi.

ekran-resmi-2021-06-28-12-52-42.png

Programın yorumcularından Turgay Demir ise, "Taylan Antalyalı bir daha milli forma giyemez, ben de bunu savunurum. Bu da benim hakkım" diye konuştu. "Bu konuda çok hassasım" diyen Demir, “Bunun övülecek neyi var, bunu fikir özgürlüğü olarak nasıl savunursun? ifadelerini kullandı.

Taylan Antalyalı'nın giydiği tişört, spor giyim markası Puma’nın LGBTİ+ bireyleri destekleyen vakıf Out Foundation’la işbirliğine giderek hazırladığı koleksiyonun bir parçası.