Sneijder'in Menajeri: Sneijder, Türkiye'de Mutlu

Galatasaraylı Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, Sneijder'in Türkiye'de mutlu olduğunu ve ayrılmak istemediğini vurguladı.Sneijder'in menajeri Guido Albers, Galatasaray'ın Kastamonuspor maçını Türk Telekom Arena'da takip etti....

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Sneijder'in Menajeri: Sneijder, Türkiye'de Mutlu

Galatasaraylı Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, Sneijder'in Türkiye'de mutlu olduğunu ve ayrılmak istemediğini vurguladı.

Sneijder'in menajeri Guido Albers, Galatasaray'ın Kastamonuspor maçını Türk Telekom Arena'da takip etti. Maç çıkışında NTV Spor'un sorularını yanıtlayan Albers, Sneijder çiftinin yeni doğan bebeklerini görmeye ve Hollandalı oyuncunun bir sponsorluk anlaşmasını takip etmek için İstanbul'da olduğunu belirtti.

"TAKIMDAN AYRILMASI SÖZ KONUSU DEĞİL"

Albers son günlerde adı veda dedikodularına karışan Sneijder'in takımdan ayrılmasının söz konusu olmadığını söyledi. Sneijder ve ailesinin İstanbul'da mutlu olduğunu söyleyen Albers, "Buradan ayrılmak için hiçbir nedeni yok" dedi.

"ÇİN'DEN TEKLİF YOK"

Şu ana kadar Çin'den gelen bir teklif olmadığını da sözlerine ekleyen Albers, " Sneijder Galatasaray sevgisini kalbinde taşıyor. Her gün bu kulüp için nasıl daha iyi olabilirim diye düşünüyor" şeklinde konuştu.