Serhat Akın'dan Fenerbahçe iddiası: Hocayla konuştum, gelmeye hazır

Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Serhat Akın, eski Almanya Teknik Direktörü Joachim Löw ile arasında geçen bir diyaloğu aktardı. Akın, Löw'ü Fenerbahçe'nin başında görmek istediğini ifade etti ve kendisine gelen mesajı açıkladı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 06 Aralık 2021 20:11
Serhat Akın'dan Fenerbahçe iddiası: Hocayla konuştum, gelmeye hazır

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın, teknik direktör Vitor Pereira'yı tercihleri sebebiyle eleştirirken Alman milli takımından ayrıldıktan sonra henüz takım çalıştırmayan Joachim Löw ile yaşadığı diyaloğu aktardı.

Joachim Löw'le yaşadığı mesajlaşmayı anlatan Akın, "Mesut Özil varken bu takıma her zaman Löw gelmeli dedim. Bu adam 20 senedir Alman Milli Takımı'nın başında. Aynı zamanda beni Fenerbahçe'ye yollayan hocalardandır. Almanya'ya gittiğimde de görüşürüz. Fenerbahçe'yi çok sevdiğini biliyorum.. Ben ona mesaj atmıştım. 'Gel Fenerbahçe'ye efsane ol' dedim. Ben yardımcısı değilim, ekibinde de değilim. Sadece onun gelmesi beni heyecanlandırır. Bana 'İnşallah. Yazın ne olacak bakalım Serhat' mesajını yazdı. Tatil isteyen, futboldan uzaklaşmış insan bunu yazmaz" sözlerine yer verdi.