Serhat Akın: Fenerbahçe sahadan çekilmeliydi

Fenerbahçe'nin eski oyuncularından Serhat Akın, Trabzon'da oynanan mücadele hakkında konuştu ve 'Fenerbahçe'nin maçtan çekilmesi gerekirdi' dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 18 Ekim 2021 09:42
Serhat Akın: Fenerbahçe sahadan çekilmeliydi

Süper Lig'in 9. haftasında oynanan ve büyük tartışmalara neden olan Trabzonspor-Fenerbahçe maçı için eski futbolculardan Serhat Akın'dan çarpıcı sözler sarfetti. Bir dönem sarı-lacivertli formayı terleten Serhat Akın, hakem Ali Şansalan'ın kararlarını eleştiren paylaşımlarda bulundu.

Sahadan çekilmesi lazımdı

Serhat Akın, "Fenerbahçe'nin sahadan çekilmesi lazımdı" şeklinde yorumda bulundu. Eski futbolcunun paylaşımında "Türkiye de futbolu bitirdiler. Yazık, çok yazık!" ifadeleri de yer aldı.

Ali Şansalan'ı sert sözlerle eleştiren Akın, "Bunun gibi hakemler olduğu süre futbol seyredilmez yazıklar olsun! Nwakaeme içinden geçti hakemin kart vermedi 2 hamlede Kim Min-Jae atıldı. Nwakaeme kaptan değil içinden geçti hakemin, Gustavo kaptan değil direk sert yapıp sarı gösteriyor. Eğer bu hakem art niyetli değilse ben bir şey demiyorum. Bu hakemin devam etmesine izin verenlerede yazıklar olsun. Ben olsam çekerim takımı yazıklar olsun ben bunun kadar boş bir hakem görmedim Türkiye'de futbolu bitirdiler yazık çok yazık" sözlerine yer verdi.