Şampiyonlar Ligi Toplantısı Münih'te Yapıldı

Almanya'nın Münih kentinde FIBA Şampiyonlar Ligi ile ilgili toplantı düzenlendi.Yeni sezonda uygulanacak FIBA Şampiyonlar Ligi ile ilgili düzenlenen toplantıya Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) adına TBF Başkanı Harun Erdenay,...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Şampiyonlar Ligi Toplantısı Münih'te Yapıldı

Almanya'nın Münih kentinde FIBA Şampiyonlar Ligi ile ilgili toplantı düzenlendi.

Yeni sezonda uygulanacak FIBA Şampiyonlar Ligi ile ilgili düzenlenen toplantıya Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) adına TBF Başkanı Harun Erdenay, TBF Genel Sekreteri Celal Arısan ve TBF Başdanışmanı ve Uluslararası Proje Koordinatörü Prof. Dr. Emir Turam katıldı.

FIBA Avrupa Direktörü Kamil Novak'ın da yer aldığı toplantıda kulüpler adına ise Can Köken (Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu), Oğuz Taftalı (Beşiktaş Pazarlama Sorumlusu), Mithat Demirel (Darüşşafaka Doğuş Genel Menajer), Selim Çınar (Pınar Karşıyaka Genel Menajer), Turgay Çataloluk (Banvit Genel Menajeri) ve Ömer Yalçınkaya (Galatasaray Şube Genel Menajeri) katıldı.

Toplantıda, FIBA'nın kurulmakta olan Şampiyonlar Ligi ile ilgili olarak takımlara geniş bir anlatım yapıldı. Türkiye adına katılan takım temsilcileri, sordukları sorularla toplantıyı olumlu yönde geliştirerek Türkiye liginin değerini ortaya koydular.

Toplantının sonunda diğer liglerle birlikte oluşturulan deklarasyona Türkiye Basketbol Federasyonu da imza attı.