Sakatlanarak sezonu kapatan Galatasaraylı yıldız kulübe veda etti!

Sakatlanarak sezonu kapatan Galatasaraylı yıldız kulübe veda etti!

Çaykur Rizespor deplasmanında sakatlanarak sezonu kapatan Galatasaray'ın yıldız futbolcusu, sosyal medya üzerinden kulübe veda mesajı paylaştı.

Galatasaray, deplasmanda 2-0 kaybettiği Çaykur Rizespor maçında iki yıldızını birden sakatlığa kurban verdi. Maçta Rumen futbolcu Florin Andone ve Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera sakatlanarak sezonu kapattı.

Sağ dizinde darbeye bağlı ileri esneme sonucu iç yan bağında tama yakın, ön çapraz bağında ise kısmi yırtık tespit edilen Andone, kişisel Instagram hesabından veda paylaşımında bulundu.

Andone şu ifadeleri kullandı:

Nereden ve nasıl başlayacağımı bilemiyorum ama neler hissettiğimi ifade etmek ve paylaşmak istiyorum. Benimle ilgilenen ve bana destek mesajları yollayan herkese kalbimin derinliklerinden teşekkür ediyorum. Sezon benim için baş etmesi zor iki sakatlıkla bitti. Bu büyük kulübe gelirken hayal ettiğim hedeflere ulaşamamaktan dolayı büyük üzüntü hissediyorum. Birçok insanı hayal kırıklığına uğrattığımı hissediyorum. Ancak sakatlıklar bana sahip olduğum futbolu göstermeme izin vermedi. Olan bitenden dolayı ve Galatasaray'a pozitif katkı veremediğim için üzgünüm. Bu büyük kulübün formasını giydiğim için ayrıcalıklı hissediyorum. Sonsuz desteğiniz için teşekkürler. Özellikle de dünyanın tartışmasız en iyilerinden olan Galatasaray taraftarlarına teşekkürler.

Andone, sezon başında İngiliz Brighton kulübünden kiralık olarak sarı kırmızılı ekibe katıldı. Galatasaray'da 12 maçta forma giyen Andone, 2 gol attı.