Rıdvan Dilmen’den A Milli Takım’a tepki: Abartmıyorum 30!

Rıdvan Dilmen, EURO 2020'ye puansız veda eden A Milli Takım'ı sosyal medya üzerinden sert sözlerle eleştirdi. Dilmen, 'Toplam yediğimiz gol sayısı 8, attığımız 1! Verdiğimiz gol pozisyonu ise abartmıyorum 30... Sizce buradan bir teknik analiz çıkar mı?' diye konuştu

Yayınlanma:
Güncelleme: 20 Haziran 2021 22:03
Rıdvan Dilmen’den A Milli Takım’a tepki: Abartmıyorum 30!

URO 2020 A Grubu 3. ve son maçında İsviçre ile Bakü Olimpiyat Stadı’nda karşılaşan Ay Yıldızlılar, sahadan 3-1 mağlup ayrıldı. İtalya ve Galler’in ardından İsviçre’ye de kaybeden Milli Takımımız; EURO 2020’de A Grubu’nu 3 maçta 0 puan, -7 averaj ile son sırada tamamladı.

İsviçre maçının ardından Milli Takım ‘a kişisel Twitter hesabı üzerinden tepki gösteren Rıdvan Dilmen, yenilen, atılan gol ve verilen pozisyonlarla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı ve şu tweeti attı:

‘Hızlı çıkarsak tehlikeli olabiliriz!’

“TRT spikeri dostlarımızdan en çok duyduğumuz cümleler: 1- Maalesef top ağlarımızda!! 2- Hızlı çıkarsak tehlikeli olabiliriz!"

‘Abartmıyorum 30!’

”Toplam yediğimiz gol sayısı 8, attığımız 1!! Verdiğimiz gol pozisyonu ise abartmıyorum 30… Sizce buradan bir teknik analiz çıkar mı?”