Rıdvan Dilmen: İngiltere'den Teklif Var

Rıdvan Dilmen, A Milli Takım'ın hazırlık maçı programı hakkında önemli bir bilgi verdi.NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında konuşan Rıdvan Dilmen, A Milli Takım'ın hazırlık maçı programı hakkında önemli bir bilgi...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Rıdvan Dilmen: İngiltere'den Teklif Var

Rıdvan Dilmen, A Milli Takım'ın hazırlık maçı programı hakkında önemli bir bilgi verdi.

NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında konuşan Rıdvan Dilmen, A Milli Takım'ın hazırlık maçı programı hakkında önemli bir bilgi verdi.

Rıdvan Dilmen, Türkiye'nin İngiltere'den hazırlık maçı teklifi aldığını belirtirken, "22 Mayıs'ta Wembley'de maç yapmamız için teklifte bulundular" dedi.

Türkiye'nin İngiltere Futbol Federasyonu'na verdiği cevap konusunda ise Rıdvan Dilmen'den bir yorum gelmedi...

A Milli Takım 29 Mart'ta Avusturya, 24 Mart'ta da İsveç ile bir hazırlık maçı yapacağını açıklamıştı.

MAÇ YORUMUNDA NANI'Yİ HEDEF ALDI

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-Kasımpaşa maçı için de şu yorumu yaptı:

"Fenerbahçe'nin geniş bir kadrosu var. Kasımpaşa'nın tüm oyun düzeni bozulmuş. Belki Fenerbahçe'nin genelde gol sayısı fazla değil ama 36 haftadır her maçta gol atmış. İlk yarının sonundaki pozisyon net penaltı, karar doğru.

Fenerbahçe'de hem Mehmet Topal, hem de Josef de Souza önemli eksikler ama Ozan Tufan o bölgede maçın öne çıkan ismiydi. Kadlec tercihi çok enteresan. Bana o bölge için 3 isim sorsan Kadlec demezdim. Hocanın kararı tartışılır ama sonuçta haklı çıktı. Belki de Kadlec sayesinde Ozan ve Diego'nun performansı arttı.

"SAHANIN EN İYİSİ GÖKHAN'DI"

Kasımpaşa, Fenerbahçe gibi geniş kadroya sahip değil. Sakat ve cezalı birçok oyuncusu olunca sorun yaşadılar.

Dakika 70'teki 3 değişikliğin sebebi salı günü oynanacak Lokomotiv Moskova maçı için hazırlıktı. Maç 11'e 10 oynanırken 3 değişiklik normal gözüktü ama başka şartlarda bunun için erken derdim.

Gökhan Gönül gibi tecrübeli bir oyuncu Fenerbahçe'nin yediği gol pozisyonunda öyle bir risk almamalıydı. Sahanın en iyi oyuncusu kesinlikle Gökhan'dı. Açıkçası Fenerbahçe'de kötü isim yoktu. Fakat Nani çok kopuk oynuyor. Daha iyi olması lazım."

sporx