Real Madrid’den Barcelona’ya skandal tebrik!

Real Madrid’den Barcelona’ya skandal tebrik!
Real Madrid, Barcelona'yı Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu nedeniyle tebrik edeyim derken inanılması güç bir skandal imza attı.Şampiyonlar Ligi finalinde Juventus’u 3-1 mağlup ederek sezonun üçüncü kupasını da müzesine götüren...

Real Madrid, Barcelona'yı Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu nedeniyle tebrik edeyim derken inanılması güç bir skandal imza attı.

Şampiyonlar Ligi finalinde Juventus’u 3-1 mağlup ederek sezonun üçüncü kupasını da müzesine götüren Barcelona, ezeli rakibi Real Madrid’den gelen tebrik nedeniyle şoke oldu.

Barcelona’nın başarısını resmi Twitter hesabından kutlamadığı için İspanyol taraftarlardan tepki alan Real Madrid, bu durumu eski usül bir yöntemle telafi etmeye çalıştı. Rakibine posta yoluyla bir tebrik mesajı yollayan Başkent ekibinin yönetimi, inanılması güç bir skandala imza attı. Posta ücretini ödemeyen Real Madrid, 23.98 Euro’yu Barcelona’ya ödetti.

Bu duruma oldukça şaşıran Barcelona yönetimi “Tebrik mi edildik yoksa ceza mı yedik belli değil. Bu ücret tabi ki bizi sarsacak değil… Ancak bizi kutlamak isteyen bir rakibimizin, tebrik postasının ücretini bize ödetmesi pek etik olmadı. Bu hareketin samimiyetsiz olduğunu gösteriyor” değerlendirmesinde bulundu.

Real Madrid’in bu iyi niyet göstergesi gibi görünen ancak amacından sapan bu hareket, iki kulüp arasındaki düşmanlığın artıracak gibi görünüyor.