'Portekizli hoca ile anlaşma aşamasına gelindi' iddiası
Ekleme: | Güncelleme: 09.06.2021 15:40

'Portekizli hoca ile anlaşma aşamasına gelindi' iddiası

Fenerbahçe'de yeni teknik direktörün kim olacağı merak edilirken heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Ali Koç'un 'Portekiz veya Alman ekolünden teknik direktörleri düşünüyoruz' açıklaması yapmasının ardından yeni bir gelişme yaşandı.

 

Fenerbahçe'de tüm gözler yeni hocanın kim olacağına çevrildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gazeteciler ile yaptığı basın toplantısında yakın zamanda yeni hocayı açıklayacaklarını ve bu konuda Portekiz ile Alman ekolüne önem verdiklerini duyurmuştu.

Ali Koç'un bu açıklamalarının ardından gündeme gelen ilk isim İspanyol teknik direktör Rafael Benitez oldu. İspanyol basınında yer alan haberlerde dünyaca ünlü teknik direktörün Fenerbahçe'ye imza aşamasına geldiği aktarıldı.

ekran-resmi-2021-06-09-15-39-45.png

Fenerbahçe'de gündeme gelen bir diğer isim Alman teknik direktör Roger Schmidt oldu. Teknik direktör arayışındaki Fenerbahçe’de son 2 yılda Alman ekolü üzerinde duran Ali Koç ve yönetimi, aslında bir isim üzerinde yoğunlaşıyor. 54 yaşındaki Alman çalıştırıcı Roger Schmidt, sarı-lacivertli yönetimin beğendiği bir isim olarak öne çıkıyor.

 

 

 

 

Spor