Ozan Tufan, Mehmet Topal'a Emanet

Ozan'ın daha düzgün bir yaşama sahip olması için Mehmet Topal'a görev verildi. Tecrübeli futbolcu, Ozan Tufan'ın yaşamı, arkadaşları, gittiği yerlerden, idman temposuna kadar her detayla ilgilenecek.Hürriyet Gazetesi'nin haberine...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Ozan Tufan, Mehmet Topal'a Emanet

Ozan'ın daha düzgün bir yaşama sahip olması için Mehmet Topal'a görev verildi. Tecrübeli futbolcu, Ozan Tufan'ın yaşamı, arkadaşları, gittiği yerlerden, idman temposuna kadar her detayla ilgilenecek.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre;Fenerbahçe, Kasımpaşa’yı rahat ve etkili bir oyun ile 3-1 yenerken sarı lacivertli takımın oynadığı futbol uzun bir aradan sonra taraftarı da mutlu etti. Bu başarılı oyunda F.Bahçe’de hafta içi yaşanan gelişmeler etkili oldu. Özellikle Başkan Aziz Yıldırım’ın futbolcular ile yaptığı toplantı ve ardından Van Persie ve eşi ile yediği yemek takımdaki sıkıntıları sona erdirdi. En önemli sorunlardan biri de lider oyuncuların takımı toparlama konusunda isteksiz tavrıydı. Bunu da futbolcular aralarında çözdü.

TÜM SORUMLULUĞU TOPAL’DA

Kendine dikkat etmeyen genç yıldız Ozan Tufan’ın daha düzgün bir yaşama sahip olması için Mehmet Topal’a görev verdi.

Topal bundan sonra Ozan’ın yaşamı, arkadaşları, gittiği yerler, antrenman temposu ile ilgilenecek. Genç futbolcunun tüm sorumluluğu Topal’a verildi.

Takımın gizli kaptanlarından Alper Potuk da genç yaşına rağmen takım içinde sorumluluk alan isimlerden bir tanesi... Alper Potuk’a da genç futbolcular ile ilgilenmesi görevi verildi.

KONTROL YİNE VOLKAN’DA

Takımın gerçek lideri ise eskisi gibi Volkan Demirel olacak. Takım arkadaşlarını ateşleme, maçlara psikolojik olarak iyi hazırlanmaları için Volkan’a önemli bir görev verildi.

Ayrıca Raul Meireles ve Luis Nani de bu süreçte takımın gizli kaptanları olarak takım içinde özel görevler yapacaklar.

Samandıra’da bu gelişmeler olurken takımdaki düşük moral motivasyon geçtiğimiz hafta içinde tavan yaptı ve Kasımpaşa maçına bambaşka bir hava ile çıkıldı. Bu olağanüstü durumun sezon sonuna kadar devam edeceği belirtiliyor.