Ortaca Belediyespor Ödemiş Spor Maçına Hazırlanıyor

Bölgesel Amatör Lig’in 10 Grup takımlarından Ortaca Belediyespor, bu hafta Ödemiş ile yapacağı zorlu deplasman karşılaşmasına hazırlanıyor.Bölgesel Amatör Lig'in 10 Grup takımlarından Ortaca Belediyespor, bu hafta Ödemiş...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Ortaca Belediyespor Ödemiş Spor Maçına Hazırlanıyor

Bölgesel Amatör Lig’in 10 Grup takımlarından Ortaca Belediyespor, bu hafta Ödemiş ile yapacağı zorlu deplasman karşılaşmasına hazırlanıyor.

Bölgesel Amatör Lig'in 10 Grup takımlarından Ortaca Belediyespor, bu hafta Ödemiş ile yapacağı zorlu deplasman karşılaşmasına hazırlanıyor. Çalışmaları hakkında bilgi veren Teknik Direktörü Göksel Özdemir: " Bizim için lig yeni başladı; Biz ikinci yarı olarak değerlendirmiyoruz. Yönetim ve Teknik heyet olarak böyle karar verdik. Bundan sonra geçmişi bakmıyoruz, şu kadar puanımız varmış, şu kadar yemişiz demiyoruz. Bizim için lig yeni başlıyor. Bu hafta Ödemiş'de oynayacağımız Ödemişspor maçı ikinci maçımız olacaktır. Ortaca Belediye Spor olarak ikinci yarıya bir hedef koyduk. İkinci yarıda bu ligde en fazla puan toplayan takımı olacaktır. Bizim ligde kalma mücadelesi değil, bizim en fazla puan toplayan takım olmak istiyoruz. Böyle yaparsak zaten amacımıza ulaşmış oluruz. Ödemiş Spor ile yapacağımız karşılaşma için hazırlıklarımızı başladık. Şunu da söylemek isterim ki Ödemiş Spor iyi bir takım, zor bir deplasman ama bizde oraya teslim olmaya gitmeyeceğiz. Bundan sonra her karşılaşmada olduğu gibi kazanmaya gideceğiz. Kazanmak için oynayacağız, puan almak için çalışacağız. Ödemişspor karşısında ne kadar puan alacağımız ise, oyun içinde strajelerimiz belli edecektir. Bu bir puanda olabilir üç puanda olabilir. Her maçta puan almak istiyoruz. İlk maçımızdan üç puan aldık, bir puanda alabilirdik. Ödemişspor'dan da puanlar almak istiyoruz. Oynayacağımız 11 maçtan bir tanesidir. 10 tane maçımız ve 10 tane finalimiz var. Bütün karşılaşmalara ciddi olarak bakıyoruz. Takımda sadece İnan sakat, ondan başka sakat ve cezalı futbolcumuz yok" dedi.